Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Rimini, ekskursiju tūre amore mio

Antario.lv   »   Itālija   »   Rimini, ekskursiju tūre amore mio
Dzīvošana viesnīcā Villa Elisa 3* no 399 €
Dzīvošana viesnīcā Costazzuraa 3* no 469 €

1. diena
Tikšanās lidosta Rīgā.
Lidojums Rīga-Venēcija Trevīzo (~ 15:55-17:30).
Transfērs uz viesnīcu kūrort pilsētā Rimini.
 
2. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras, brīvs laiks.
Dienas otrajā pusē (pēc vēlēšanās, papildu maksa) ekskursijas brauciens “Santarandželo - Rimini”.
 
Santarkandželo Di Romanja ir gleznaina pilsēta, kas atrodas pie Emīlijas reģiona konsulu ceļa 10km attālumā uz rietumiem no Rimini. Tajā ir apmēram 21 000 iedzīvotāju. Pilsēta atrodas starp divām upēm – Uso un Marekiju. Santarandželo dedzīgi sargā pagātnes tradīcijas un savu unikalitāti. Pilsētas vēsturiskajā centrā vienmēr kūsā dzīvība. Koptās ēkas, lieliskie restorāni un bāri, šaurās ieliņas, kas, kā likums, ved uz dzīvības pilnajiem laukumiem, no kuriem visievērojamākais ir Ganganelli laukums (piazza Ganganelli). Šī pilsēta vilina tūristus ar saviem daudziem apskates objektiem – Ganganelli Triumfa arka, Koleģiālā baznīca, Senie pilsētas vārti, Etnogrāfiskais muzejs, Vēstures un arheoloģijas muzejs, noslēpumainās tufa alas – tās ir tikai dažas apskates vērtas vietas. Vecpilsētas sirds atrodas Jupitera kalna nogāzē. Šeit joprojām ir skaidri saskatāmi viduslaikiem raksturīgie ciematu nocietinājumi, virs kuriem paceļas 14.gadsimta Malatestu cietoksnis(foto). Tā celtniecībai 1447. gadā, pēc Sigismunda Pandolfo Matatesta pavēles, tika izmantota daļa no augstā torņa, kuru uzbūvēja Karlo Malatests 1386. gadā. 1769. gadā pāvesta amatā nokļuva Klements XIV - Santarkandželo dzimušais Džovanni Vinčenco Antonio Ganganelli. Vietējā padome izlēma iemūžināt šo notikumu. Tāpēc laikā no 1772.-1777. gadam tika uzbūvēta arhitekta Kasimo Morelli projektētā triumfa arka, uz kuras vēlāk bija paredzēts piestiprināt pāvesta krūšutēlu. Taču celtniecības darbi tika pabeigti trīs gadus pēc Klementa XIV nāves, tāpēc krūšutēla vietā arku izdekorēja tikai ar pāvesta simboliem – ģerboni un tiāru. Koleģiālā Vissvētākās Rožukroņa Jaunavas baznīca (Beata Vergine del Rosario) ir būvēta pēc arhitekta Džuovana Frančesko Bonamiči projekta. Būvniecības darbi sākās 1744. gadā un turpinājās divpadsmit gadus. 1779. gadā, lai izdaiļotu baznīcu un reliģiskajiem rituāliem radītu svinīgu noskaņu, tika uzstādītas ērģeles. 19. gadsimta beigās (1892-1893) Santarkandželo kalna virsotnē tika uzstādīts pilsētas zvanu tornis. Neogotikas stila torni uzbūvēja inženieris – konstruktors Džuzepe Tramontana Faencs.
 
Tālāk seko ekskursija Rimini (pēc vēlēšanās, papildu maksa)
Romanja - visviesmīlīgākā vieta Itālijā, kur divus tūkstošus gadu atpakaļ mēdza pietauvoties kuģi no visas Vidusjūras, viduslaikos - šķērsoja svētceļnieki no visas Eiropas, mūsdienas atpūšas miljons viesu no visas pasaules. Tikai daži zina, ka Rimini - visatpazīstamākajā Romanjas pilsētā - izņemot pludmales un simtiem viesnīcu, ir pati senākā romiešu triumfu arka, pati pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā šāda veida Renesanses Katedrāle. Un pat ne katrs Rimini iedzīvotājs zina, ka viņu iemīļotajam Tibērijas tiltam 2014. gadā palika 2000 gadu, un centrālajā pilsētas ielā dzīvoja un mācījās pats titulētākais 20. gadsimta režisors Federiko Fellini.
Atgriešanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē (pēc vēlēšanās, papildu maksa) ekskursijas brauciens uz Sanmarīno.
Pavisam blakus Rimini atrodas unikāla vieta — Sanmarīno, kas ir vissenākā Eiropas republika, kuras valsts iekārta ir iekļauta UNESCO sarakstā. 500 000 viesiem, kas katru gadu te atbrauc, ir iespēja nogaršot populāros Sanmarīno liķierus un apmeklēt vietējas bodītes, kuru preces netiek apliktas ar nodevu, kā arī personīgi pārliecināties par to, ka Sanmarīno dēvē par Eiropas balkonu, pateicoties elpu aizraujošiem dabas skatiem, kas paveras no 700 metru augstuma. Turklāt, tieši uz šejieni, pie Sanmarīno Republikas dibinātāja pīšļiem atbrauc kristiešu svētceļotāji no visas pasaules, kuru vidū ir Romas pāvesti un pareizticīgie mācītāji.
Atgriešanās viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis.
Atpūta pie jūras.
 
5. diena
Brokastis.
Pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Florenci (89 € + biļešu cena ~10 € ). Iebraukšana pilsētā ar sabiedrisko transportu.
Florence ir viena no skaistākajām pilsētām Itālijā un “Eiropas kultūras galvaspilsēta”.
Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un neskaitāmas Renesanses laikmeta pilis ir Florences vizītkarte. Šī pilsēta viennozīmīgi atgriezīs baudu dzīvot, bet varbūt pat sniegs iespēju garīgai atdzimšanai. Apmeklējot šo pilsētu, jūs ienirsiet mākslas un artefaktu virpulī. Florence sniedz sajūtu, ka staigājat un atrodaties starp milzīgām teātra dekorācijām, kas tika uzstādīta pirms vairākiem gadsimtiem, bet tā arī netika novākta. Šīs pilsētas nelielajā platībā atrodas tik daudz unikālu mākslas darbu, kā nekur citur pasaulē. Te ik uz soļa atdursieties pret kādu vēstures pieminekli.
Atgriešanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis.
Brīva diena. Atpūta pie jūras.
 
7. diena
Brokastis.
Dienas otrajā pusē (pēc vēlēšanās, papildu maksa) ekskursijas brauciens uz Urbino.
Urbino – pilsēta ar unikālām apskates vietām, kas ir saglabājusi viduslaiku garu.
Jūs nokļūsiet Renesanses pasaulē... Iespējams, ka tā nebija vienkārša sagadīšanās, ka tieši Urbino piedzima laikmeta slavenākie cilvēki: Rafaēls Santi, Donato Bromante, Vergīlijs Polidori u.c...
 
Viena no labākajām pasaulē Renesanses mākslas un skulptūru kolekcijām atrodas Montefeltro pilī – kādreiz ietekmīgās ģimenes īpašumā, kas valdīja pār Urbino. Rafaēla māja-muzejs katru gadu uzņem miljoniem tūristu. 16.gs. katedrāles un baznīcas apbur tūristus ar savu arhitektūru un rotājumiem. Sākot ar 1506. gadu, Urbino ir universitāte, kuras telpās studenti no visas pasaules apgūst pagātnes tradīcijas, veidojot mūsdienu zinātnes nākotni uz to pamata.
Atgriešanās viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis.Numuru atbrīvošana.
Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās ekskursija uz Venēciju (piemaksa 45 € ).
Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas ir celta uz ūdens, ja precīzāk – uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju.
 
Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira - de- Leoni, Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu - kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas un ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.
Transfērs uz lidostu (pēc vēlēšanās, papildu maksa).
Lidojums Venēcija Trevīzo-Rīga (~17:55-21:25).
 
Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga-Venēcija Trevīzo-Rīga
1 maza soma (40 х 20 х 25 cm)
Dzīvošana viesnīcā Rimini - 7 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīga numurā)
Pasažieru nodevas
 
Papildus (uz vietas):
Ekskursija Florencē + biļešu cena + ~5 € no 6 cilv. - 89 €
Ekskursija Venēcijā - 45 €
3 ekskursijas + lidosta-viesnīca-lidosta transfērs (apmaksa uz vietas) - 189 €
Ekskursijas brauciens uz Urbino
Ekskursijas brauciens “Santarandželo – Rimini”
Ekskursijas brauciens uz Sanmarīno
 
Papildus:
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 175 €
Viesnīcas tūristu nodoklis - 2,50 €/dienā no personas
Kondicionētāji viesnīcā ~ 5-7 €/diennaktī
Veselības apdrošināšana
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Nododamā bagāža līdz 20 кg Rīga-Trevīzo - 50 €
Nododamā bagāža līdz 20 кg Trevīzo-Rīga - 50 €
Nododamā bagāža līdz 10 кg Rīga-Trevīzo - 35 €
Nododamā bagāža līdz 10 кg Trevīzo-Rīga - 35 €
Priority 10 kg Rīga-Trevīzo - 25 €
Priority 10 kg Trevīzo-Rīga - 25 €

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home