Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kaboverde Jaunajā Gadā

Antario.lv   »   Kaboverde   »   Kaboverde Jaunajā Gadā

Kaboverde Jaunajā gadā ar Oasis Porto Grande 4* viesnīcu

Tiešais lidojums Rīga – Sau Visente - Rīga
27.12.2022 Rīga 01.00 - 08.20 Sau Visente
01.01.2023 Sau Visente 15.00 - 03.35 Rīga
 
Lidojums + Oasis Porto Grande 4* viesnīca - 1369 Eur: Cena par tiešo lidojumu, transferu un 5 naktis 4* viesnīcā Oasis Porto Grande 4* divvietīgā istabā ar brokastīm. Cenā iekļauta lidostas drošības maksa (TSA tax), ekotūrisma nodoklis un Jaunā gada vakariņas ar dzērieniem. Piemaksa par vienvietīgu istabu 170 EUR
 
person surfing on seashore4 * viesnīca Hotel Oasis Porto Grande atrodas Mindelo pilsētas centrā pie galvenā laukuma. Pilsētas pludmale atrodas apmēram 150m attālumā.Viesnīcas trīs stāvos izvietotas plašas istabas ar balkonu uz laukuma pusi vai dārzu ar peldbaseinu. Tajās viesu ērtībām pieejams: gaisa kondicionieris, TV, fēns, minibārs, seifs, bezmaksas WI-FI. Viesiem līdz jāņem vai jānopērk vietējā veikalā dušas želeja un kodicionieris matiem. Viesnīcā nav lifta, bet tās darbinieki palīdz viesu bagāžu nogādāt līdz istabām. Brokastis un vakariņas var nobaudīt viesnīcas divos restorānos, bet dzērienus – bārā.
Viesnīcā pieejama arī fitnesa zāle, nedēļas nogalē notiek diskotēkas un koncerti. Noīrēto automašīnu var atstāt turpat uz ielas viesnīcas priekšā. Brokastis un ekotūrisma nodoklis iekļauts viesnīcas cenā.Savukārt viesnīcas pludmales bārā Kalimba Beach Club (~10 min. pastaigas attālumā) viesi bez maksas var izmantot sauļošanās krēslus . Bultas kontūrai līdzīgā salu valsts Kaboverdes Republika atrodas Atlantijas okeāna dienvidaustrumos, 800 km uz dienvidiem no Kanāriju salām. Masu tūrisma nesabojāts, tropiskā klimata, saules un siltā okeāna ūdens lutināts, arhipelāgs kļūst arvien iekārojamāks galamērķis arī tiem, kas „ visu jau ir redzējuši un visur bijuši”. Kaboverde ir viens no četriem tā sauktajiem Makaronēzijas arhipelāgiem, kas atrodas uz Rietumiem no Gibraltāra un kuriem senie grieķi devuši nosaukumu „ laimīgās jeb svētlaimes salas”.
 
Ekskursiju programma pēc izvēles
Vietu skaits ierobežots. Pēdējais datums ekskursiju iegādei - 30/11/2022
 
Kultūras programma - Mūsu Mindelu
27.12.2022 10:00 no viesnīcas
Ekskursijas laikā izstaigāsim Mindelu pilsētas centru ar kājām, lai atklātu rezultātu dažādu rasu, kultūras un mūzikas stilu sajaukumam.Mindelu ir divu valdošo – britu un portugāļu koloniālās arhitektūras rezultāts, kas izpaužas brīnišķīgajās ēkās un skaidra plānojuma ielu mijā. Ekskursijas laikā iegriezīsimies divos galvenajos pilsētas tirgos, apskatīsim „baskājainā dīvas” Cezārijas Evoras muzeju, pārstaigāsim Baznīcas laukumu, kas atrodas līdzās pilsētas rātsnamam un kas bija izejas punkts pirmo ēku un ielu būvniecībai. Ekskursijas noslēgumā - pusdienas. Ekskursijas ilgums ~ 5 h.
Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas un ieeja
Cezārijas Evoras muzejā
 
Sau Visentes salas ekskursija
28.12.2022 09:00 no viesnīcas
Ekskursijas laikā apskatīsim Sau Visentes salas dažādās ainavas, sākot no brīnišķīgām pludmalēm un beidzot ar izdzisušiem vulkāniem. Vispirms apstāsimies skatu laukumā Fortim, no kura paveras Mindelu panorāma.
Tālāk dosimies uz salas augstāko virsotni Monte Verde ar plašiem skatiem pāri salai, zvejniekciemu Salamansa ar tā kaitsērfingam piemēroto pludmali, Baija das Gatas jeb Kaķeņu haizivju līci, kura pludmalē notiek ikgadējs mūzikas festivals un kurā atrodas dabiski izveidojušies, no okeāna atdalīti baseini, kuros varēs arī izpeldēties. Brauksim arī gar Zveinieku ciematu Kaļau, kas atrodas salas austrumos, ar tās izdzisušajiem vulkāniem un no kurienes var redzēt līdzās esošo Santas Luzijas salu, un Praia Grande – brīnišķīgu pludmali ar baltām smiltīm, kas stiepjas vairāku kilometru garumā. Ekskursijas ilgums ~ 7h.
Cena: 60 EUR
Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas.
Mindelu naktī – vakariņas
 
28.12.2022 20:00 no viesnīcas
Tipiska Kaboverdes restorāna apmeklējums. Vakariņu laikā nobaudīsim Kaboverdes tradicionālos ēdienus, vietējās dzīvās mūzikas pavadījumā. Vakariņu ilgums aptuveni 2 h.
Cena: 45 EUR
Cenā iekļauts: vakariņas ( 1/3 pudeles vīna, alus vai bezalkoholiskais dzēriens iekļauts) ar muzikāliem priekšnesumiem
 
Ekskursija uz Santu Antau salas ziemeļaustrumiem
29.12.2022 07:15 no viesnīcas
08:00 izbraukšana ar prāmi no Mindelo pasažieru ostas Ar minibusiem dosimies izpētīt salas ziemeļaustrumus. Pa tā saucamo Virves ceļu brauksim cauri Santu Antau salai, lai apskatītu vulkānu Kova, Krusta smaili ar pasakaino skatu pāri Paula ielejai, tropu ciematiņus Paul, Ribeira Grande, Ponta do Sol un Fontaiņas. Došanās uz prāmju ostu.
Atgriešanās viesnīcā ~18.30. Ekskursijas ilgums ~ 11h.
Cena: 82 EUR
Cenā iekļauts: minibuss un prāmja biļetes, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi un pusdienas
 
Santu Antau salas dienvidrietumi
31.12.2022 07:15 no viesnīcas
08:00 izbraukšana ar prāmi no Mindelo pasažieru ostas Šīs dienas ekskursijā dosimies cauri Santu Antau salas dienvidrietumiem, pa ceļam apskatot vulkāniskās ainavas ar melnām klintīm, pozolana – jeb vulkānisko izmešu laukus, ar nelieliem izolētiem ciematiem, Lageduša ciematu, kurā tiek realizēts ilgspējīga tūrisma projekts, kā arī vietējās terasu -lauksaimniecības paraugus, kuros lielu ietekmi atstāja pilienuirrigācijas sistēmas izveidošana. Pusdienas ieturēsim ekoloģiskās lauksaimniecības fermā ar tajā ražoto produkciju. (vietējais vīns un tropisko augļu sula iekļauta). Došanās uz prāmju ostu.
Atgriešanās viesnīcā ~ 18.30. Ekskursijas ilgums ~ 11h.
Cena: 82 EUR
Cenā iekļauts: transports - minibuss un prāmja biļetes, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi un pusdienas
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home