Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunā gada sagaidīšana Latgalē ( 2 dienas)

Antario.lv   »   Latvija   »   Jaunā gada sagaidīšana Latgalē ( 2 dienas)

 Cenā iekļauts:

Brauciens ar komfortablu autobusu maršrutā
Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm (divvietīga izvietošana)
Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursiju - ttransporta pakete - 20 €
Ekskursija Jēkabpilī
Ekskursija Daugavpilī
Ekskursija Rēzeknē

1. diena
Izbraukšana no Rīgas ~ 10:00 
Došanās uz Jēkabpili.

Pa ceļam iebrauksim maizes ceptuvē „Liepkalni”, kur Jums būs iespēja iegādāties svaigus un garšīgus maizes izstrādājumus.
Tad dosimies uz Jēkabpili. Neliela ekskursija pilsētā. Jēkabpili bieži vien dēvē par 14 baznīcu un vienas pils pilsētu. Mēs varēsim pastaigāties pa šīs pilsētas mājīgajām ieliņām.
Šajā vietā hercogs Jēkabs 1670.gada 12.februārī pasludināja pilsētu par nodibinātu. Trešdienās te notika aktīva tirgošanās, tas bija vecākais pilsētas tirgus un agrākais vēsturiskais centrs. Šajā vietā atrodas arī Jēkabpils 330 gadu jubilejas piemiņas akmens. Pasta ielas 1 pagalmā atrodas skulptūra, kas ir veltīta izcilam komponistam Jāzepam Vītolam ‒ „Mazais vijolnieks”.
Tad dosimies uz Daugavpili, kur mūs gaida neliela ekskursija. Ekskursijas laikā Jums būs iespēja apskatīt visinteresantākās vietas pilsētā. Visas celtnes pilsētas vēsturiskajā centrā ir būvētas tā saucamajā  „Latgales baroka” stilā – ēkām ir īpatnēja forma un sarkanā ķieģeļa fasādes ir ar dažādiem rotājumu elementiem. Centrā var apskatīt Jaunbūves baznīcas ansambli Baznīcu kalnā, kur atrodas pareizticīgu katedrāle, kas ir veltīta svētajiem Borisam un Gļebam, Mārtiņa Lutera evaņģēliski luteriskā baznīca un Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīca (visas celtnes ir būvētas 19.gs. beigās – 20.gs. sākumā). Daugavpils centrālā iela - Rīgas iela, gar kuru atrodas 80 arhitektūras pieminekļi. Pagājušā gadsimta 80.gados tā kļuva par pirmo gājēju ielu Latvijā.
Iekārtošanās viesnīcā. Sagatavošanās Jaunā gada sagaidīšanai.
 
Daugavpils pilsētas viesus un iedzīvotājus aicina sagaidīt Jauno gadu pilsētas centrā, Vienības laukumā. Ik gadu Daugavas krastā notiek krāšņa uguņošana, bet sākot ar 2020. gada 1. janvārī, Daugavpilī ir atļauts lietot alkoholiskos dzērienus sabiedriskajās vietās. Galvenais nosacījums – sabiedriskās kārtības ievērošana. Tā ir saviļņojoša sajūta, kad notiek laika atskaite, gaidot jaunā gada iestāšanos, visiem vienlaicīgi korķējot vaļā šampanieti.
Vai arī piedāvājam sagaidīt Jauno gadu restorānā ar šova programmu (pilna informācija par svētku ēdienkarti un šova programmu būs pieejama vēlāk).
Svētku nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā (numurus atbrīvojam ap plkst.10.30).
Ekskursijas brauciens uz Ludzu.
Šajā senajā pilsētā mūs gaida ekskursija gida pavadībā, kas būs tērpies tautas tērpā.
Ekskursija Ludzā – senākajā pilsētā Latvijā. Pilsētai ir interesants vēsturiskais centrs, kur ielu plānojums ir izveidojies apkārt pilskalnam, kā arī koka apbūve ar interesantu dizainu.
Redzēsim arī Ludzas viduslaiku pils drupas. Pakalns ar pils drupām ir viena no iecienītākajām pastaigas vietām iedzīvotāju vidū, no kura paveras lielisks skats uz pilsētu.
Tālāk mūs gaida svētku pusdienas (pēc vēlmes, par papildu maksu). Kamēr baudīsim pusdienas latgaliešu stilā ar šmakovkas glāzi (vai pat vairākām), gids tautas tērpā pastāstīs par seno latgaliešu dzīvi, novadīs senlaicīgus konkursus, kā arī, iespējams, kopā ar akordeonistu dziedās tradicionālās latgaliešu dziesmas.
Atgriešanās Rīgā vakarpusē.
 
Brauciena ekskursija uz Ludzu ar folkloras pusdienām latgaliešu stilā 20€
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home