Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jauna gada sagaidīšana Mežotnes pilī

Antario.lv   »   Latvija   »   Jauna gada sagaidīšana Mežotnes pilī

 Cenā iekļāuts:

Vieta komfortablā autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana pili: 1 nakts ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)

Ekskursiju - transporta pakete19 €
Ekskursija Jelgavā
Ekskursija Bauskā

1. diena
Izbraukšana no Rīgas ~10:00 
Došanās uz Jelgavu.
Ekskursija svinīgi izrotātajā pilsētā.
Ekskursijas laikā redzēsim Mītavas pili – paša Rastrelli meistardarbu. Pils tika uzbūvēta kā ziemas rezidence, bet mūsdienās Jelgavas pils  ir lielāka baroka stila pils Baltijā, mums būs iespēja pastaigāties parkā. Tālāk dosimies uz Pētera Akadēmiju, kur kādreiz tika atvērta pirmā augstskola Latvijā. Varēsim pastaigāties pa garāko gājēju tiltu, kā arī dosimies pie vietējā apskates objekta-skulptūras – strūklakas „Jelgavas students”.

Tālāk dosimies uz Bausku, kur varēsim apmeklēt viduslaiku pili, kuru vēl 13.gs. ir uzcēluši vācu bruņinieki-krustneši. 15.gs. Livonijas ordeņa cietokšņa drupas Mūsas un Mēmeles satekā ir Bauskas pils vecākā daļa, savukārt jaunākā – Kurzemes hercogu rezidence – celta 16.gs. beigās. Tā ir vienīgā pils Latvijā, kas ilustrē renesanses un manierisma arhitektūras un lietišķās mākslas izpausmes Kurzemes hercogistē. Apmeklētājiem tiek piedāvāta pilsdrupu apskate un skatu laukums tornī, pils vēstures ekspozīcija, tematiskās izstādes „Tērps un rotas Kurzemes hercogistē (1562-1620)” un „Bauskas pils – militārs nocietinājums”, kā arī iespēja piedalīties programmā „Galma sadzīves kultūra 16.gs. beigās-17.gs. pirmajā pusē”. Pilī regulāri notiek klasiskās mūzikas koncerti.
Iekārtošanās Mežotnes pilī.
Sagatavošanās Jaunā gada sagaidīšanai.
Piedāvājam Jums vakariņas ar izklaides programmu Mežotnes viduslaiku pilī.
Šī skaistā pils ir celta klasicisma stilā. Apkārt pilij ir parks angļu stilā, kas ir sadalīts 3 daļās: pagalms, vasaras dārzs un ziemas parks (pilna informācija par svētku ēdienkarti un šova programmu būs pieejama vēlāk).
Svētku nakts pilī.
 
2. diena
Brokastis pili.
Aptuveni plkst. 10:30 numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Zemgales zemnieku saimniecību, kas popularizē nacionālo dzīvesveidu, godājot tautas tradīcijas un kultūru, tieši tur mēs varēsim neparasti pavadīt 1. janvāri.
Mūs gaida folklora pusdienas, kuru laikā, pulcējoties pie ugunskura (neaizmirstiet paņemt līdzi pledus), mēs varēsim noklausīties aizraujošos vietējo iedzīvotāju stāstus tautas tērpos, uzzināt par šo vietu vēsturi un kultūru. Lai nenosaltu, pagaršosim tradicionālos latviešu ēdienus, kuri ir gatavoti no dabīgiem Latvijā audzētiem produktiem, garšīgāko zupu ar svaigi ceptu maizīti un augļu pīrāgu ar karstu tēju.
Izbraukšana mājup.
Atgriešanās Rīgā vakarpusē.
 
Papildus:
Svētku vakariņas pilī ar šova programmu – 79 €
Folklora pusdienas pie ugunskura zemnieku saimniecībā - 10 €
Izmitināšana numuros* (Ērkšrozīte, Švarcvalde , Lapsu medības ,Elēģija) no 4 personām piemaksa - 80 € (par numuru)
Ģimenes numuri* (L.M.Bīderis, L.M.Neo) izmitināšana tikai no 4 personām - 120 € (par numuru)
Ģimenes numuri* (L.M.Jūgens, Mennieks & Safari, Jaunavas & Tonets) izmitināšana no 3 personām - 100 € (par numuru)

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home