Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Eglé sanatorija

Antario.lv   »   Lietuva   »   Eglé sanatorija

 

Cenā iekļauts :
Dzivošana izvelētajā numurā , 
Pilna pansija (ēdināšana 3 reizes dienā) 
5 procedūras dienā. 

Programma iekļauts tikai procedūras veidu, kādas tieši procedūras ir nepieciešami kartam tūristam , nosakа ārsts.

Eglé sanatorijs Druskininkājā- tas ir kā atsevišķs kūrorts, kas atrodas attālumā no pilsētas centra, kuram jau ir 46 gadi, tas darbojas kopš 1972. gada.

Klientiem tiek dota iespēja izvēlēties sev vēlamo komforta līmeni: Economy, Standard un Comfort.
Economy līmenis - būs piemērots tiem, kam patīk daudz staigāt svaigā gaisā. Jo Economu korpuss atrodas atsevišķi no pārējiem un līdz kafeinīcai un procedūram ir jāiet caur sanatorija teretoriju.
 
Standarta limenis- vidēja klases komforts. Līdz procedūras telpām būs jāiet caur tiko celtu stikla gelerīju. Bet uz kafeinicu būs jāiet caur sanatorija teretoriju.

Comfort līmenis- augstākais komforta līmenis sanatorijā.
Tūristiem , kas izvelēsies Comfort būs iespēja apmeklēt visas izklaides vietas, kafeinicas un procedūras neizejot arā.
 
Neatkarīgi no izvelēta komforta , visi tūristi saņēms vienādu apkalpošanas un ārstēšanas līmeni.
Eglē sanatorijā ir vairākie numuru tipi. Sākot no vienvietīgājiem līdz numuriem kuri ir domāti tūristiem ar kustības traucejumiem un alerģijam.
Sanatorijā kopā var dzivot līdz 1300 cilvēku vienlaikus. Eglē sanatorijs ir lielākāīs ne tikai Lietuvā , bet arī visa ziemeļ Eiropā.
 
Ir irspēja atpūsties sanatorījā neizmanojot ārsta konsultāciju. Tāpēc Jus varat atbraukt kopā ar saviem vecākiem un vecvecākiem.
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home