Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kualalumpura + Borneo sala, Kota Kinabalu

Antario.lv   »   Malaizija   »   Kualalumpura + Borneo sala, Kota Kinabalu

 Malaizija - valsts ar kontrastiem un smaidu!

Ir fantastiska daba, bagātīga savvaļas dzīvniekiem, bezgalīgi plašas sniegbaltas pludmales un mūsdienu pilsētas debesskrāpji. Izvēloties minēto programmu jūs varat apvienot visus šos brīnumus vienā aizraujošā ceļojumā un baudīt neaizmirstamu atpūtu.
 
1 diena.
Izlidošana no Rīgas 
 
2 diena. 
 Ierašanās Kualalumpuras lidostā plkst. 18:35. Pasu un muitas kontrole. Transfērs uz viesnīcu Le Apple Hotel 3* vai citu attiecīgā līmeņa viesnīcu. Nakts viesnīcā.
 
3-4 diena. 
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Piedāvājam doties ekskursijās (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu):
Pilsētas apskates ekskursijā (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu) ~ 80 EUR/pers.:
Kualalumpura – kontrastu pilsēta, te redzēsiet gan seno, gan mūsdienu arhitektūru. Ekskursijas laikā redzēsim pašus populārākos apskates objektus – karalisko pili, neatkarības laukumu, nacionālos pieminekļus, slavenos Petronas dvīņu torņus – pašus augstākos dvīņu torņus pasaulē, nacionālo muzeju, mazo Indiju un Ķīniešu kvartālu. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
Ekskursiju brauciens uz Melaku ~185 EUR/pers.:
Melaka - viena no skaistākajām pilsētām visā Malaizijā, 148 km, uz dienvidiem no Kuala Lumpuras. Tā vēsturiskais centrs ir UNESCO aizardzībā un ir iekļauts Vispasaules matojuma sarakstā. Sākotnēji pilsēta kļuva par stratēģiski svarīgu ostu, kuru sākumā kolonizēja portugāļi, tad holandieši un vēlāk briti. Katra no šīm kultūrām atstāja Melakā savas pēdas, arhitektūras pieminekļu veidā. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet svēta Pētra baznīcu, kas tika uzcelta 1710. gadā un tiek uzskatīta, par pašu vecāko ēku valstī, Ķīnas kalnu, Porta de Santiago vārtus, svētā Paula baznīcas drupas, kas ieskautas XVII gadsimta kapakmeņos. Nakts viesnīcā.
 
5 diena.
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu. Aviolidojums Kualalumpura – Kota Kinabalu (Borneo sala). Tikšanās ar pārstāvi. Transfērs uz viesnīcu Beringgis Beach Resort & SPA 3* vai citu attiecīgā līmeņa viesnīcu. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

6.-14. diena 
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks, atpūta pie jūras. Piedāvājam doties ekskursijās (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu):
Nacionālais Kinabalu parks un karstie avoti ~ 80 EUR/pers.: 
Visu viesu iemīļotā ekskursija – Kinabalu parks, UNESCO mantojums! Baudiet atvēsinošo un atsvaidzinošo kalnu gaisu un skatu uz Kinabalu kalnu, visaugstāko kalnu Dienvidaustrumu Āzijā. Pastaiga pa tropu takām ar cikāžu dziesmām un pašiem senākajiem augiem un mežiem pasaulē, orhidejām un taureņiem – to visu var redzēt Kinabalu parkā. Kinabalu parka lepnums ir 4500 augu daudzveidības, ieskaitot 1500 orhideju sugas, no kurām 77 aug vienīgi Kinabalu. Parkā dzīvo arī 289 putnu daudzveidības, 290 dažādu sugu tauriņi un vairāk nekā 100 dzīvnieku sugas. Maršruts vedīs caur daudziem ciematiņiem. Īsa pietura Nabalu pilsētiņā, kur varēsiet izstaigāt vietējās tirgus teltis, kas piedāvā augļus, dārzeņus un amatniecības izstrādājumus. Tālāk apmeklēsiet vēl vienu interesantu dabas brīnumu – Bambusa karstos avotus, kas atrodas 47 kilometru attālumā no Kinabalu parka. Šī karstā, no zemes dzīlēm uzbangojošā pelēkā ūdens avota nosaukums cēlies no šajā apkārtnē augošajiem bambusiem. Te ir japāņu pirtis, kurās apmeklētāji var izbaudīt uzmundrinošo sērūdeni, kas stimulē visas organisma funkcijas. Bet pastaiga pa nokareno tiltu Jums paliks atmiņā uz visu mūžu. Pēc pastaigas pa tiltiem varēsiet atveldzēties 10 metru augstajā ūdenskritumā. Ja Jums paveiksies, varēsiet redzēt raflēziju – pasaulē lielāku ziedu, kura diametrs var sasniegt pat vienu metru. Pusdienas iekļautas cenā.
Safari pa upi Garama gardegun mērkaķu meklējumos un jāņtārpiņi ~ 95 EUR/pers.:
Šīs brīnišķīgās ekskursijas vieta – Senā Garama, Garamas upes krastā Sabahas reģionā, atrodas 130 kilometrus no Kota Kinabalu. Brauciens uz norādīto vietu no Kota Kinabalu aizņems apmēram 2 stundas. Galvenais šī brauciena moments – protams, snuķu pērtiķu vērošana to dabiskajā vidē! Pērtiķu dīvainās uzvedības vērošana to dabiskajos apstākļos, mangrovju kokos – patiešām rada neaizmirstamus iespaidus. Bez snuķu pērtiķiem te varēsiet redzēt arī dažādus putnus, parastos makakus, kas pulcējas lielās grupās, bifeļus, bet, ja paveiksies – krokodilus upes krastā. Pēc brīnišķīgajām Malajas vakariņām, pasniegtām zviedru galda stilā, mūsu gids parādīs Jums elpu aizraujošu skatu – jāņtārpiņu izgaismotos mangrovju kokus. Īsta dabas dāvana pirms došanās prom no šīs lieliskās vietas! Vakariņas iekļautas cenā.
Kota Kinabalu apskates ekskursija + Lok Kavi zoodārzs – tikšanās ar orangutāniem ~ 80 EUR/pers.:
Kota Kinabalu apskates ekskursija. Turpinājumā – zoodārza apmeklējums, kur varēsiet redzēt Borneo un Malaizijas savvaļas dzīvniekus – snuķu pērtiķus, aziātiskos ziloņus, degunradžus, putnus, tīģerus un citus. Zoodārzā dzīvo vairāk nekā 100 zīdītāju daudzveidības. Tāpat iepazīsiet orangutānu Maršu un viņa draugus. Būsiet patīkami pārsteigti, redzot dzīvnieku trikus, noskatoties priekšnesumus, kas tiek organizēti Rezervāta amfiteātrī. Botāniskajā zoodārza daļā iepazīsiet tropus, kas vedīs uz Ziedu un Ingvera dārzu. Pusdienas iekļautas ekskursijas cenā. Pusdienas iekļautas cenā.
Borneo Kultūras ciemats ~ 75 EUR/pers.:
Ipazīšanās ar vietējo aborigēnu kultūru, pirkšnesums. Pusdienas iekļautas cenā.
Raftings pa trako upi Padas  ~75 EUR/pers.:
Padas upe Jums piedāvās lielus viļņus, skaistas ainavas un satriecošu braucienu. Tā ir viena no populārakajām vietām, lai nodarbotos ar raftingu. Pusdienas iekļautas cenā. Ekskursija notiks krievu vai angļu valodā ( pēc izveles)!
 
15 diena. 
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu, lidojums Kota Kinabalu – Kualalumpura - Rīga 
 
Piemaksa par dzīvošanu augstākas klases viesnīcā:
Piemaksa par 1 cilvēku (½ DBL) visu dzīvošanas periodu
Kualalumpura
IBIS KLCC 4*/Standard 45 EUR
Kotakinabalu
Nexus Hotel 4*/ Ocean Panorama Deluxe room 
270 EUR
Shangri-La's Rasa Ria Resort Hotel 5*/ Deluxe room
950 EUR
 
Izmitināšana:
- Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā (SGL) numurā Beringgis Hotel 3* – 535 EUR
- Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā (SGL) numurā Nexus Hotel 4* – 710 EUR
- Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā (SGL) numurā Shangri-La's Rasa Ria Resort Hotel 5* – 1200 EUR
- Piemaksa par bērnu līdz 12 g.v., guļot vienā istabā ar 2 vecākiem Nexus Hotel 4* – 100 EUR
- Piemaksa par bērnu līdz 12 g.v., guļot vienā istabā ar 2 vecākiem Shangri-La's Rasa Ria 5* – 150 EUR

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home