Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kāzas Maldīvija

Antario.lv   »   Maldīvu salas   »   Kāzas Maldīvija

Kāzas Maldīvu salās, jeb vienkārši kāzas paradīzē! 

Kāzas Maldīvu salās tā ir īsta pasaka, kuru ir iespējams piepildīt dzīvē. Pateikt, ka kāzas Maldivu salās ir paradīze – nozīmē nepateikt neko. Tūrisma aģentūras Antario eksperti uz savas pieredzes ir pieredzējuši šādu oriģinālo un neatkārtojamo kāzu visas smalkas nianses. Kādēļ tieši Maldivu salas? Maldivu kāzas ir individuālas kāzas, jo katrām kāzām ir ļoti ilga pieeja, kā arī katrs kāzu ceremonijas dalībnieks un visi kopumā vēlas un cenšas izdarīt tā, lai jaunlaulātie būtu laimīgi un lai šie iespaidi un emocijas paliktu jaunlaulāto atmiņā uz visu mūžu.

Kā īstenot sapni par kāzām Maldīvu salās?

Tūrisma aģentūras Antario eksperta viedoklis par eksotisko kāzu rīkošanu. 
Lai Jūsu kāzas būtu ideālas un neatkārtojamas, mēs piedāvājam speciāli izstrādātas kāzu paketes, pārbaudītas uz pašu pieredzes. Atlidojot uz Jūsu izvēlēto salu (atoll) jaunlaulātos sagaida kāzu koordinators, ar kuru arī tiek risinātas visas nianses un iespējamās vēlmes.

Kāzu diena: 
Jau skaisti, nosauļoti un atpūtušies bez jebkādiem stresiem (atmosfēra to neatļauj). Lieliskā stāvoklī un fonā zaigojošo zilgano toņu okeāns un baltas smiltis. Īstā paradīze diviem. Parasti kāzas sākas ap plkst. 17.00. Svinīgi ģērbtiem līgavainim un līgavai var atbraukt pakaļ, lai kopīgi aizvestu izpušķotā automašīnā vai arī līgavainim var atbraukt pakaļ ātrāk un aizvest uz pludmali uz ceremonijas vietu un vēlāk atsevišķi atvest līgavu. Mēs tomēr iesakām līgavai un līgavainim braukt atsevišķi, jo tad līgavainis varēs gaidīt savu līgavu svinību rīkošanas vietā, turot rokās Maldivu tautas vainagu.

Tālāk nav iespējams aprakstīt kādas sajūtas pārpilda jaunlaulātos šajās minūtēs. Gribās raudāt no laimes, apzinoties, ka tā ir realitāte, nevis fantastikas romāns. Apzinoties, ka tas viss ir tikai priekš Jums diviem, viss neparastais apkārtējais skaistums, izpušķota ceremonijas vieta, skaisti noformēts galds ar visgardāko torti un dārgāko šampanieti! Šajā mirklī gribās sev iekniebt, lai saprastu, ka tā ir realitāte. Vēl viens nemazsvarīgs faktors kādēļ tieši Maldivu salas – ļoti, ļoti patīkami cilvēki! Jums piešķirs divus tumšādainus lieciniekus (ja liecinieki nav atbraukuši kopā ar Jums), kuri arī izsniegs Jūsu dzīvē pirmo kopīgo apliecību.


Nosvinot šo notikumu, Jūs dosieties nelielā kruīzā apkārt salām uz vietējās dekorētās laivas Dhoni. Laivā Jūs sagaidīs patīkams personāls, ar kuriem uz laivas klāja Jūs izklaidēsieties un dejojot Maldivu vietējās dejas – Boru Beru, aizmirsīsiet par visu uz pasaules. Papilnam no Dhoni klāja izbaudot brīnišķīgos skatus, piestātnē Jūs sagaidīs smaidīgie dejotāji un dziedātāji, dziedot Maldivu dziesmas bungu pavadībā. Pēc tam ir laiks pastaigāties pa salas klajumiem vai vienkārši atvilkt elpu restorānā, malkojot atspirdzinošo dzērienu. Kad karstums pierimst un sāk palikt tumšāk, Jūs gaidīs romantiskās vakariņas diviem Indijas okeāna krastā. Vakariņas ietver sevī 5 dažādus ēdienus, tostarp arī omārus, pasniegtus noteiktā secībā. Liekas, ka vēlēties kaut ko vairāk vairs nav iespējams, taču tā ir kļūda! Pēc visa, kas notika šajā mūža labākajā dienā, atnākot uz savu bungalo namiņu Jūs atradīsiet skaisti noformētu numuriņu!


Rīts pēc kāzām – Jūs mostaties ar domām par to, kādi brīnumi ar Jums notika. Izejot no sava bungalo namiņa uz verandas Jūs gaidīs plašas brokastis ar šampanieša pudeli un svaigi spiestām sulām.

Pastāv arī skaista leģenda, kurai sāc ticēt, atlidojot uz Maldivu salām. Leģenda vēsta, ka pēc Dieva pasaules radīšanas, viņa rokās palika tikai sīkas pērles, kuras viņš izkaisīja jūrā, pārvēršot tās par burvīgām salām. Maldivu salas no putnu lidojuma augstuma atgādina zilganas pērles, izkaisītas Indijas okeānā gandrīz 1000 kilometru garā un 500 kilometru platā teritorijā.

 
Cena par paketi, kurā ietilpst: aviobiļetes, transfers, izmitināšana viesnīcā 11 dienas ar ēdināšanu, viss iekļauts un divu dienu kāzu ceremonija izmaksās apmēram 6000  EUR par pāri.

 

 

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home