Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Maroka-Spānija-Andalūzija

Antario.lv   »   Maroka   »   Maroka-Spānija-Andalūzija
Datums Ceļojuma cena
+eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. pakete
31.03.2020 STOP SALE STOP SALE
21.04.2020 STOP SALE STOP SALE
12.05.2020 STOP SALE STOP SALE
15.09.2020 499 € + 189 € 679 €
29.09.2020 499 € + 189 € 679 €
13.10.2020 499 € + 189 € 679 €

1. diena
Transfērs Rīga-Viļņa. Ierašanās Viļņas lidostā.
Lidojums Viļņa-Madride (19:50-23:00).
Ceļš uz 3 viesnīcu, iekārtošanas, atpūta.

2. diena
Brokastis.
Ekskursiju Madride. Apskates ekskursija pilsētā.
Madridi var raksturot kā spāņu Ņujorku: uz šejieni dodas visas Spānijas un ārzemju migranti, lai gūtu panākumus – šī godkārības un cerības enerģija jau sen ir noteikusi pilsētas likteni. Madride ir Spānijas politiskais un ekonomiskais centrs. Tas ir zināms, arī pateicoties šīs pilsētas vētrainai nakts dzīvei, kas vārdiem „daudz strādāt, daudz atpūsties” (work hard, play hard) piešķir jaunu nozīmi. Madride ir spāņu pilsēta līdz kaulam: laukumi, ielas kafejnīcas un tapu bāri rotā pilsētu, šauro šķērsielu labirints atgādina par Spānijas zelta laikmetu, kura laikā ir radušās tādas vietas, kā Prado muzejs, kur varēsiet baudīt visizsmalcinātākos Spānijas mākslas darbus.
Brīvs laiks Madride, vai pēc vēlmes piedāvājam ekskursijas braucienu „Toledo” (papildu maksa 35 EUR).
Pilsēta atrodas Spānijas centrālajā daļā. Pirmās apmetnes vietas pilsētas teritorijā bija cietokšņi. Līdz mūsdienām saglabājusies Santa Iglesia katedrāle, kuras interjeru rotā nenovērtējamie Rafaela, Goijas, Valeskesa un Rubensa mākslas darbi; Santo Domingo El Antiguo klosteris, kas glabā slavenā gleznotāja El Greko relikvijas; trīsstūra formas Zocodover laukums, kurā reiz dzīvojis pazīstamā Dona Kihota „tēvs” Migels de Servantes. Pēc vēlēšanās, brīvajā laikā var apmeklēt Svēta Krusta municipālo muzeju, kas glabā daudzus gleznotāja El Greko darbus (ieejas biļete ~5 EUR) un katedrāli (ieejas biļete 8 EUR). 
Tāpat Toledo izgatavo ļoti garšīgu marcipānu un slavenos Damaskas tērauda nažus, kas klāti ar melnu emalju un rotāti ar zeltu un sudrabu. 
Atgriešanas uz viesnīcu, atpūta.

3. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Ceļš uz Seviļu.
Ierašanās Seviļā, apskates ekskursija.
Andalūzijas galvaspilsēta Seviļa ir savdabīga, raiba un skaista pilsēta ar visaizraujošāko koridu un viskaislīgāko flamenko. Tā atspoguļo spāņu nacionālās rakstura īpatnības kā neviena cita pilsēta. Un tā kā tā ir Andalūzijas galvaspilsēta, Seviļa ir arī nebeidzamu svētku pilsēta.
Brīvs laiks.
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.
Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Tarifu. 
Te ir visšaurākā Gibraltāra šauruma vieta, attālums līdz Āfrikas ziemeļu daļai ir tikai 14 km. Pilsētas vēsturiskais centrs, cietokšņa sienu robežās, kopš 2003. gada ir pasludināts par Nacionālā lepnuma objektu. Mūri ir labi saglabājušies, dažās vietās tie ir integrēti mūsdienu ēkās.
Ceļš uz ostu. Iekāpšana prāmī, ceļš uz Tanžeru (Maroka).
Ierašanās Tanžerā.
Apskates ekskursija Tanžerā.
Tanžera — tā ir Marokas ostas pilsēta, ar seno Medīnu, skaisto pludmali, vēsturiskiem pieminekļiem un lieliskām ainavām.
Viens no populārākajiem apskates objektiem ir Spartel rags, kur satiekas Vidusjūras un Atlantijas okeāna ūdeņi. Rags kopš seniem laikiem ir zināms ar Herkulesa alām, kas senos laikos kalpoja par patvērumu berberiem un citiem pirātiem.
Herkulesa alas atrodas ~14 km rietumos no Tanžeras un apbur ar savu dabas skaistumu. Alas ir ļoti svarīgas no arheoloģiskā skatu punkta. Tiek uzskatīts, ka slavenais Herkuless ir atpūties tajās pēc 12 savu varoņdarbu izdarīšanas. 
Ceļš uz viesnīcu. Iekārtošanas, atpūta.

5. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Ceļš uz Kasablanku.
Apskates ekskursija pilsētā.
Viens no populārākajiem Kasablankas apskates objektiem — otrā lielākā Hasana II mošeja. Franču arhitekta Mišela Pinso projekts un 20. gs. beigu tehnoloģijas ļāva izveidot mošeju ar atbīdāmo jumtu, kas var pārvērst lūgšanu zāli par atklāto terasi uz dažām minūtēm, un visaugstāko minaretu — aptuveni 200 m. Mošeja ir rotāta ar visām tehnikām, uz kādām vien marokāņu meistari ir spējīgi: mozaīka, veidošana, apgleznojums un kokgriešana (ieejas biļete ~13 EUR).
Pār mūsdienīgo pilsētu var spriest pēc dzīvīgā Maarif kvartāla. Tūristiem ļoti patīk apmeklēt šīs ieliņas ar grezniem veikaliem un modes iestādēm, pāri kurām slejas Twin Center torņi.
Brīvs laiks. Pārbrauciens uz Marakešu.
Iekārtošanas viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Apskates ekskursija Marakešā.
Marakeša – viena no skaistākajām pilsētām pasaulē.
Pilsēta ir viena no Karalistes galvaspilsētām triju marokāņu sultānu dinastiju valdīšanas laikmetā, tieši te atrodas virkne muzeju un vēstures pieminekļu, un katrs no tiem ir mākslas darbs.
Apskates ekskursijas laikā redzēsiet populārākos apskates objektus un arhitektūras pieminekļus: Koutoubia mošeju, Bahja pili (ieejas biļete ~7 EUR), Mažorela dārzu (ieejas biļete ~7 EUR) u.c.
Mēs apmeklēsim slaveno Jemaa El Fna laukumu. Tas ir īsts teātris zem klajas debess. Te var redzēt jogus, čūsku vārdotājus, zintniekus, burvjus, eksotisko garšvielu un augļu tirgotājus.
Brīvs laiks. Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Tālāk dosimies uz Rabatu.
Apskates ekskursija Rabatā.
Šī pasakainā pilsēta, kas atrodas Atlantijas okeāna krastā, sagaidīs Jūs ar gleznainiem kvartāliem, kur visā krāšņumā plaukst daba, te ir virkne arhitektūras un vēstures pieminekļu un senās valsts atmosfēra.
Apskates ekskursijas laikā redzēsiet Karaļa pili, 12. gs. Hasana minaretu, Rabatas simbolu, Mohameda V memoriālo kompleksu, 12. gs. vēsturiskos Udaja vārtus.
Tālāk dosimes uz Meknesu.
Ceļš uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

8. diena
Brokastis.
Apskates ekskursija Meknesā.
Viena no trim Marokas imperatora pilsētām, kas vislabāk spējusi saglabāt savu tā laika atmosfēru. Vecpilsētas cietokšņa sienas iekšpusē atrodas lieliski dārzi, bet El Gedim laukums ik vakaru pulcē zīlnieces, žonglierus, čūsku vārdotājus.
Tālāk dosimies uz Fesu. Ekskursija pilsētā.
Ekskursijas laikā redzēsim Medīnas apskates vietas: Karauin universitātes mošejas (9.-11. gs.), pili, kā arī miecētavas, ādas apstrādes darbnīcas, keramikas ražošanas fabriku, tirgu.
Ceļš uz viesnīcu.
Nakts viesnīcā.

9. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana agri no rīta (~06:00).
Ceļš uz Šefšauenu (zilo pilsētu).
Apskates ekskursija Šefšauenā.
Šefšauena – tā ir neliela pilsēta, kas atrodas kalnu pakājē starp Tanžeru un Tetuānu. Pilsētas nosaukums ir cēlies, pateicoties savdabīgai Rif kalna virsotnes formai, kas atgādina kazas ragus. Burtiskā tulkojumā “Сhef Chaouen” nozīmē «skats uz ragiem».
Gandrīz visi nami pilsētas vecajā daļā ir krāsotas gaiši zilā un baltā krāsā. Pilsēta ir slavena ar marihuānas audzētājiem, kuriem pieder lielas piepilsētas plantācijas, kā rezultātā Šefšauena ir ieguvusi „hašiša galvaspilsētas” nosaukumu.
Brīvs laiks. Ceļš uz Tanžeru.
Iekāpšana uz prāmja, ceļš uz Spāniju.
Ierašanās Tarifā.
Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

10. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Brauciens uz Granadu.
Apskates ekskursija Granadā.
Granada atrodas pārsteidzošā apvidū, Sierra Nevada ziemeļaustrumu nogāzes pakājē. Tā atrodas uz 3 pauguriem, uz leju veido ieleju, kur mierīgi tek upe Hanila (Rio Genil) un tās pieteka Darro. Leģenda stāsta, ka tieši šie pauguri, kas atgādina atvērtu granātābolu, ir devuši pilsētai tās nosaukumu – Granada. Tikai šajā pilsētā brīnumainā kārtā harmoniski savienojas satriecoši skaistas ainavas, senās arhitektūras ēkas un jauno ēku kvartāli - ne velti Granada tiek uzskatīta par vienu no pasaules skaistākajām pilsētām. Tās arhitektūra, vēsture un tradīcijas apvienojumā ar unikālu dabas ainavu sajūsmina tūristus.
Ceļš uz viesnīcu Madrides apkārtnē. Iekārtošanas, atpūa.

11. diena
Brokastis.
Numuru atbrīvošana agri no rīta.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Madride-Viļņa (06:30-11:30). 
Transfērs Viļņa-Rīga.

Cenā iekļauts:
Lidojums Viļņa - Madride - Viļņa (Ryanair);
1 maza soma ( 40 х 20 х 25 cm);
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi;
10 naktis viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Prāmis Tarifa - Tanžera - Tarifa.

Ekskursiju pakete 189 EUR:
Ekskursija Šefšauenā;
Ekskursija Madridē;
Ekskursija Granadā;
Ekskursija Rabatā;
Ekskursija Kasablankā;
Ekskursija Marakešā;
Ekskursija Seviļā;
Ekskursija Tanžerā;
Ekskursija Meknesā un Fesā.

Papildus:
Оbligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 240 € ;
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp un atpakaļ - 40 € ;
Nododamā bagāža līdz 20 kg turp un atpakaļ - 70 € ;
Ekskursijas brauciens uz Toledo - 39 € ;
Transfērs Rīga - Viļņa - Rīga - 30 € ;
Veselības apdrošināšana;
Viesnīcas tūristu nodoklis 1 - 2 € /naktī no cilvēka;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Maroka: Latvijas Republikas nepilsoņiem vīzu jānoformē pirms brauciena.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home