Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursijas

Antario.lv   »   Maurīcijas sala   »   Ekskursijas

 

"Maurīcijas vēsture"
Maurīciju ne velti dēvē par rasu ,reliģiju un kultūru krustcelēm. Salas galvaspilsētā - greznajā -Port Louis- Jūs varat iegremdēties kolorītā pilsētas dzīvē, kā arī uzzināt visu par pilsētas vēsturi. Jūs iepazīsieties ar dažādām kultūrām, iegūsiet iespēju ieraudzīt dažādu ticību lūgšanas vietas… Port Louis Jums būs reta iespēja apmeklēt neparastu pasta muzeju, kur var apskatīt visdārgāko marku pasaulē ''Blue Penny''.
Noteikti apmeklējiet vēsturisko ēku - Eureka ,kas tika celta 19.gs pirmajā pusē, laika pirksts šo ēku nav skāris,  tā ir saglabājusi savu pirmatnējo izskatu gan iekšpusē, gan ārpusē. Šo vietu var izbaudīt sēžot verandā tējas ar  tasīti, vienlaicīgi izbaudot brīnišķīgu skatu uz kalnu masīvu Mokka, kā arī ir iespēja pastaigāties dārzā, kas ved uz ūdenskritumu.
Vēlāk, pa taisno no Maurīcijas galvaspilsētas, prom no galvaspilsētas skaļās dzīves, mēs piedāvājam jums atpūsties klusākā vietā, dienvidu pusē, vecākajā tropiskajā botāniskajā dārza Pamplemousse ,te var apskatīt unikālu augu kolekciju no dažādām pasaules malām. Starp dārza lepnumiem ir -milzīga ūdens lilija – Victoria Amazonica, kā arī slavenā palma Talipot, kura zied vienreiz 60-100 gados, kā arī iet bojā pēc ziedēšanas.
Tie, kas ir ieinteresēti cukura iegūšanas procesā, noteikti apmeklējiet cukura rūpnīcu - muzeju L` Aventure du Sucre. Ekskursijas laikā tiks piedāvātas pēc izvēles vairākas pieturas pusdienu pārtraukumam, viena no tām būs restorāns, kur var nobaudīt tradicionālo kreolu virtuvi, kā arī varēs apskatīties kolekciju ar retro mašīnām.
Šī diena atnesīs Jums lādiņu ar pozitīvām emocijām un enerģiju.
Maurīcijas vēsture atvērsies Jums kā aizraujošs piedzīvojums!

"Mistiskie dienvidi"
Ceļojums uz Maurīcijas sirdi. Pašā salas centrā, Jūs gaida ezers Grand Bassin - svēta vieta hinduisma piekritējiem. Atrašanās vieta ir neaktīvā vulkāna krāterī, kuru ieskauj gleznainas dabas ainas. Apkārt ezeram ir uzbūvēts vesels tempļu komplekss, kā arī ainava apkārt templim ir veidota pēc iespējas līdzīgāka, lai atgādinātu Indiju.
Bizness centrs Maurīcija - pilsēta Curepipe, Šeit var redzēt tādas ēkas kā vēstniecības, lielas kompānijas, greznas dzīvojamās mājas. Starp arhitektūras skaistumiem- municipalitātes ēka, uzbūvēta koloniālajā stilā 1902.gadā,karaļu koledža - viens no vecākajiem licejiem 16.-17.gs.
Neaizmirstiet par vulkānisko krāteri Trou aux Cerf, 85 m dziļumā, diametrā vairāk kā 200 m,no kurienes atklājas panorāmas skats uz salu un tuvākajām pilsētām. Te Jūs varat ieelpot pavēsu gaisu, izbaudīt brīnišķīgu skatu un vērot krāšņu saulrietu.
Bruņurupuču un krokodilu parks - La Vanille des Mascareignes.
La Vanille - piepilsētas parks, kur apmeklētāji var sekot līdzi dzīvnieku dzīvei, kuru dzīve ir pēc iespējas pielīdzināta savvaļas dzīvei. Lielos bruņurupučus var barot pat no rokām, kā arī var mēģināt pārvietoties uz bruņurupuču muguras. Jūs pārsteigs putnu dažādība, kuru dziedāšanu var dzirdēt pa visu parku, varēs arī apmeklēt krokodilu fermu un privāto insektāriumu ,kur var apskatīt milzīgu taureņu un citu insektu kolekciju. Pēc pastaigas jūs gaida pusdienas restorānā ''Izbadējies krokodils'', kur bez tradicionālajiem ēdieniem var izbaudīt arī delikateses no krokodilu gaļas.
Tālākais dienvidu punkts-neparasta vieta Gris Gris, ar klintīm un savvaļas viļņiem- te Jūs ieraudzīsiet citu Maurīcijas salu, sajutīsiet tās skaistumu un Indijas okeāna varenumu.

"Aizraujoša iepirkšanās"
Katrā valstī ir kaut kas īpašs…kaut kas, kas atgādinās par labi pavadīto laiku un pozitīvām emocijām. Maurīcijas salā jūs atradīsiet daudz dažādas iepirkšanās vietas. Jums būs laba iespēja veikt kvalitatīvus un neaizmirstamus pirkumus. Salā ir tekstilmateriāla un trikotāžas fabrikas, kur ražo tādas pazīstamas markas, kā Cerutti, Karl Kaiser, Hugo Boss, kuru produkciju var nopirkt daudzos zīmolu veikalos. Līdz ar to Jūs varēsiet atrast sev tīkamo savai sirdij.
Juvelierizstrādājumu fabrika un veikali piedāvā elegantas rotaslietas ar visdārgākajiem akmeņiem un metāliem jebkurai gaumei. Atgādināsim, ka rotaslietu pirkšana uz salas neliek aplikta ar nodokli, līdz ar to rotaslietu cenas uz salas ir 30-40% zemākas nekā Eiropā. Jūs varēsiet apmeklēt viselegantākos veikalus, kuri atrodas koloniālajā mājā 18.gs - paklāji, kas ir roku darbs, antikvariāta rotaslietas indiešu stilā. Suvenīri no salas - skaitās veco burinieku roku darba kopijas, kuri tiek izgatavoti no koka. Liels pieprasījums ir darinājumiem no krokodila ādas : jostas, naudasmaki, somas, aproces…Sarakstu varētu turpināt bezgalīgi ilgi. Jūras gliemežnīcas, rums, garšvielas, Maurīcijas aromātiskā tēja, kafija, pītie grozi, cepurītes vietējā ražojuma - visas šīs lietas atgādinās par labu pavadīto laiku uz šīs brīnišķīgās salas. Noteikti neaizmirstiet iegādāties suvenīru ar putniņu Dodo, kura ir šīs salas simbols.
Iepirkšanās Maurīcijā - neaizmirstami pirkumi, spilgti iespaidi, pozitīvas emocijas!

"Tējas taka"
Pabūt uz salas un nepamēģināt salas aromātisko tēju, kā arī mēģināt uzzināt tās noslēpumus ir nepiedodams noziegums. Noteikti dodieties ceļojumā pa Tējas taku, apskatieties, kā aug tēja, kā to novāc. Ekskursija pa ''Tējas taku'' tā ir Jūsu unikāla iespēja iegremdēties koloniālajā Maurīcijas vēsturē, apmeklēt tējas plantācijas ,iepazīties ar tējas gatavošanas tehnoloģijām, nodegustējiet garšīgāko tēju, vietējo rumu un daudz ko citu.
Pirmā pieturvieta- sena koloniālā sēta 19.gs,mūsdienās tā ir pārveidota par muzeju, Le Domaine Des Aubineaux. Šī brīnišķīgā vieta uzbūvēta 1872 ,to uzbūvēja tējas plantāciju Bois Cherry īpašnieks. Pēc mājas apskates un pastaigas pa plantācijām, Jūs uzaicinās uz tējas tasīti viesistabā.
Izbaudiet Maurīcijas garšu Tējas takā- neaizmirstama iegremdēšanās vienlaicīgi gan tagadnē, gan salas pagātnē!
Ekskursijā par rūpnīcu Bois Cherry Jūs sīkumos uzzināsiet visu par tējas pagatavošanu un tā kvalitātes noslēpumus. Apmeklējiet tējas plantācijas un Jums būs iespēja nobaudīt eksporta tējas veidus- vaniļas, augļu, kokosa…
Nākamā pietura, Tējas tekā - pusdienas lauku sētā St.Aubin uzbūvēts no īstiem kuģu dēļiem 1819.gadā. Pēc pusdienām - pastaiga dārzā, plantāciju apskate, kur aug vaniļa. Vaniļas smarža tagad Jums visu laiku asociēsies ar šo salu. Neaizmirstiet apmeklēt arī īpašo vietu, kur Jums pastāstīs par ruma izgatavošanu no cukurniedrēm ,kā arī uz vietas būs iespējas nodegustēt, tā labākās šķirnes.

Krāsaina sala un "Maurīcijas brīnumi"
Salas austrumu daļā, tikai trīs kilometru attālumā no pazīstamā tūrisma rajona Flic ne Flic ,atrodas privātais rezervāts Casela Nature and Leisure Park. Ja Jūs mīlat putnus un eksotiskos dzīvniekus ,Jums noteikti ir jāapmeklē šī vieta. Parks atrodas ļoti gleznainā apkārtnē, tā apkārtnē atrodas cukurniedru plantācijas, netālu no kalna Rempart. Parka teritorija 25ha ,šeit mājo vairāk nekā 2,500 ,140 dažādas šķirnes no visas pasaules. Rozā balodis - galvenais apskates objekts uz salas. Unikāla šķirne, kura ir sastopama tikai uz šīs salas. Neskaitot putnus šeit var atrast arī citus dzīvniekus- lauvas, lemurus, pērtiķus, bruņurupučus. Speciālajās ūdenstilpnēs dzīvo ķīniešu karpas.
Pēc pastaigas Jūs gaida kafijas tase uz restorāna terases ar elpu aizraujošu skatu uz kalniem.
Ekstremāla sporta veida piekritējiem.
Tie var doties uz Safari ar kalnu kvadricikliem, lai ieraudzītu zebras, briežus, strausus, kā arī lauvas savvaļā. Protams, lai pārvietotos pa safari var arī izmantot speciālu autobusu.
Laukos Chamarel - dienvidrietumos atrodas divi dabiskie brīnumi- brīnišķīgs ūdenskritums un krāsainas zemes. Dažādu krāsu zeme, izveidojās vulkānu rezultātā, nokrāsota varavīksnes krāsās.
Neliels pakalns, kurš ir ieskauts no visām pusēm biezos krūmos. Tas ir it kā salikts no daudz daudzkrāsainajiem viļņiem - zili, rozā, lillā. Ja papūtīs vējš vai uznāks ciklons, smiltis spēj pārvietoties, bet ja laiks nomierinās un vēja nav ,tad kā ar neredzamo roku visas smiltis tiek atgrieztas savā vietā. Un tad atkal krāsainie viļņi ir nekustīgi, kā arī secība atgriežas savā vietā-zilā, rozā, lillā. Neviens vēl joprojām nevar saprast kā šie krāsainie viļņi veidojas.
Ekskursijas laikā mēs piedāvājam jums pusdienas pēc izvēles, kādā no restorāniem kalnos, ar skaistu skatu.

"Īsts adrenalīns!"
Piepilsētas parks Les Valles De Coleurs vai krāsu ieleja, tas ir rezervāta stūrītis, kur var izbaudīt gleznainas ainavas ar savvaļas dabu ,kā arī izbaudīt ar negaidītiem piedzīvojumiem pilnu pastaigu izmantojot kvadriciklus. Ziedu ielejai šis nosaukums ir radies krāsainās zemes dēļ, tāpat kā Chamarel, bet šeit nav 7 krāsas, bet gan 23.
3 st. ilgs ceļojums ar pieredzes pilnu gidu, kurš pastāstīs par parka faunu un floru, kā arī parādīs pašas interesantākās vietas parkā.
Ūdens velosipēdi, takas pastaigām, kā arī kristāldzidrie ūdeņi kalnu ezeros, gleznaini kalnu ūdenskritumi- parks piedāvā dažādas izklaides aktīvai atpūtai.
Esat izbadējušies? Tad ir laiks izbaudīt steiku no brieža gaļas vai citu eksotisko ēdienu pēc Jūsu izvēles restorānā, kas atrodas parkā ar panorāma skatu uz kalniem un okeānu. Pēc tam jūs gaida elpu aizraujoša nolaišanās uz viena no garākajiem salas kanālu ceļiem ( Zip line) - 500 m.

Piedzīvotāja mīļotājiem - unikāli gājieni kalnos.
Maurīcija - tas ir dārgums cilvēkiem, kuriem patīk garās pastaigas, dabas, piedzīvojuma mīļotājiem. 7h ilga kalnā kāpšana būs ideāla iespēja izbaudīt dabu, pārbaudīt savas spējas un izturību, kā arī saņemt balvu, brīnišķīgu skatu no kalnu virsotnes .Vēl viena virsotne Rempart ,kura gaida savus kalnā kāpējus, jūs tiksiet līdz upei Rempart, ieelposiet kalna gaisu, ieraudzīsiet daudz retus eksotiskos augos, ja arī varēsiet izpeldēties kalnu upē. Ekstrēmisti varēs nolaisties, no  virsas uzreiz pa taisno ūdenī. Pēc tam jūs gaida godīgi nopelnītas pusdienas krastā- barbekjū un citus dzīves labumus.
Ekstrēmisma piekritējiem - pastaigas ar lauvām.
Rezervāts Casela ir pārpildīts ar dažādiem dzīvniekiem. Parka lepnums ir lauvas un gepardi, kas ir praktiski kā mājas dzīvnieki, tos var praktiski noglaudīt, tie ir pieradināti. Būs iespējas iziet pastaigā gan kopā ar plēsoņām, gida pavadībām vai arī tos vērot no malas.
Šādā veidā jūs varēsiet būt tuvāk dabai, kā arī dabūt labu adrenalīna lādiņu, ka arī lavīnu emociju.

"Mistiskas okeāna dzīles"
Trešais pasaulē lielākais, pēc lieluma, barjeras rifs gaida drosmīgus daiverus, lai apskatītos zemūdens skaisto pasauli. Noslēpumainas alas, nogremdētie kuģi, haizivs ēnas, cīņa ar stipro ūdens plūsmu viss šis skaistums, noteikti padarīs Jūsu dienu labāku. Labākas daivinga vietas ir ziemeļi un dienvidaustrumi. Dziļumā no 8-20m katrs daivers atradīs piedzīvojumus un skaistus skatus pēc savas gaumes. Bez daivinga uz salas ir daudz citas ūdens izklaides. Te ir interesantas ūdens ekskursijas, kā arī ūdens kruīzi, bez tam arī var izmēģināt zemūdens makšķerēšanu.

Jūras kruīzi ar greznām jahtām un elegantiem katamarāniem.
Ceļojums ar jahtu vai katamarānu ir labākais veids kā atbrīvoties no pilsētas stresa, un atjaunot savu garīgo līdzsvaru, kā arī iegūt harmoniju ar apkārtējo pasauli, Maurīcija ir slavena ar daudzām neapdzīvotām saliņām, kurās atrodas rezervāti.
Var pavadīt veselu dienu uz greznās jahtas vai katamarāna lielā attālumā no pilsētas drūzmas, apmeklēt gleznainas saliņas ar rezervātiem, nopeldēties kristāldzidrā ūdenī, izbaudīt greznu saulrietu lielā attālumā no pilsētas.
Pusdienas varēsiet izbaudīt uz jahtas klāja, vai arī sarīkot pikniku pludmalē ar skaistu skatu uz zilo lagūnu. Vakarā jūs varēsiet sekot līdzi kā mainās krāsas uz salas, izbaudīt uz sevis saules starus, kuri pazūd tieši okeānā, atgriezties mājās atpūšoties no pilsētas trokšņa un harmonijā ar sevi.

Kruīzi motorlaivās.
Tiem kuriem patīk ātrums, viļņi un piedzīvojumi, mēs aicinām kruīzā ar motorlaivām. Jūs varēsiet pavadīt kruīzā vai nu pusdienu vai veselu dienu ,viss tas ir pēc Jūsu izvēles. Ar vēju izvadās Jūs pa visām gleznainām vietām uz salas.
Pēc izvēles mēs piedāvājam kruīzus uz dienvidu-austrumu, rietumu un ziemeļu piekrastēm. Katra no tām ir atšķirīgas, tāpēc varat apmeklēt visas trīs un vēlāk tās salīdzināt. Uztaisiet pieturvietu pusdienām, izbaudiet pikniku svaigā gaisā, malkojot auksto vīnu un izbaudot eksotisko desertu…un atkal var turpināt ceļojumu.
Rietumu piekraste ir slavena ar delfīniem, kur Jums ir iespēja nopeldēties kristāldzidrā ūdenī, kā arī tuvāk iepazīties ar šiem gudrajiem dzīvniekiem. Noteiktajos mēnešos var sastapt arī vaļus.

Romantiskie kruīzi!
Romantiskie kruīzi saulrietā….pludmales, silts okeāns, gleznaini ūdenskritumi un ezeri, eksotiskie ēdieni un dzērieni, garšīgākie deserti, skaista mūzika, nakts pelde maigajos viļņos….Jūs vēl neesat nopirkuši biļetes? Ja esat iemīlējušies, sapņojat par 1001 nakti baudas un gribat tika šajā brīnišķīgajā pasakā, tad Jums noteikti ir jānopērk biļetes tieši uz šo kruīzi!
Patīkams un klusas okeāna skaņas…romantiskas vakariņas zem zvaigžņotām debesīm…romantiskā paradīze tā nav izdoma - tāda ir šī sala, brauc un izbaudi!
Mēs organizēsim kruīzus saulrietā, ar kokteiļiem, kruīzi lagūnās, kāzu un ģimenes kruīzi - visas vēlmes tiks izpildītas.

Zemūdens laiva "Blue safari"
Izlasot Ž.Verna grāmatas, noskatieties Kusto filmas, kurš no mums nav sapņojis iegremdēties zemūdens pasaulē?
Izmēģiniet pašu neparastāko un aizraujošāku veidu kā iegremdēties okeāna dzīlēs ar īstu zemūdens laivu ar brīnišķīgajiem skatiem.
Ērti iekārtojoties komfortablā kabīnē zem atmosfēras spiediena, Jūs varat izbaudīt maģisko zemūdens pasaules skaistumu, šīs salas dziļums ir 35m. Pastaiga ar zemūdens laiku sākas no Grand Bei, kopumā šī ekskursija aizņem 2h no kurām 30 min tiek pavadītas zem ūdens. Zemūdenes ekipāža parādīs Jums visskaistākās vietas zemūdens pasaulē, starp kuriem būs arī nogrimuša kuģa Star Hope atliekas, tas nogrima 18gs.. Zemūdens ceļojuma laikā Jūs varēsiet redzēt daudzumu dažādu eksotisko iedzīvotāju zemūdens pasaulē: zivis, bruņurupuči, astoņkāji, un ja noveiksies, tad arī haizivis.
Ūdens piedzīvojumu Jūs atcerēsieties vēl diezgan ilgi!

Brīnumi un izklaides: Zemūdens skūteri!
Blue Safari piedāvā unikālu iespēju pabraukāt 3m dziļumā ar zemūdens skūteri. Jums nevajag speciāli prast vadīt skūteri vai mācēt peldēt. Komfortabls sēdeklis, normāla elpošana, un caurspīdīgs kupols caur kuru jūs varēsiet vērot gleznainas ainas - tāds nu ir zemūdens skūters. Jūsu drošībai ir speciāli apmācīts gids, kurš būs Jums līdzās visu ekskursijas laiku. Ceļojums ar zemūdens skūteri - tā ir reāla zemūdens ekskursija. 30 min laikā Jūs tuvumā iepazīsieties ar okeāna floru un faunu. Minimālais vecums, lai spētu izbraukāt ar zemūdens skūteri ir 8 gadi.

Mavrikija Jaunums - adrenalīna kruīzi izmantojot ātros "Seakart"
Piedāvājam Jums izbaudīt ātrumu okeānā sēžot pie stūres ātrajā Seakart. Te Jūs sagaidīs patīkams treneris lielajā baseinā, kur stundas laikā dos instruktāžu un iemācīs kā vadīt šo ātro ūdens mašīnu. Pēc apmācībām Jūs varēsiet patstāvīgi izbaudīt braucienus Maurīcijas piekrastē.
Atmetiet visas šaubas! Iegūsiet kārtīgu adrenalīna lādiņu, iegūsiet pavisam citus iespaidus no tāda veida atpūtas. Drošība ir pilnībā garantēta.

Pastaigas pa okeāna pamatni.
Ja vēlaties ne tikai vērot ,bet arī pabarot no plaukstas mazās zivtiņas, kā arī tuvāk apskatīs mazos ,krāsainos iedzīvotājus, tad šīs pastaigas ir domātas tieši Jums. Pastaigās var piedalīties jebkurš, neatkarībā vai cilvēks prot peldēt vai nē. Galvenais, ne no kā nebaidīties, esiet pārliecināti-jūtieties kā zivs ūdenī.
Zemūdens pastaiga ir brīnišķīga iespēja atvērt sev Maurīcijas zemūdens pasauli, pārvēršot fantāzijas realitātē.
Daivings
Praktiski katrā viesnīcā ir speciāls daivinga klubs PADI, kur katrs gribētājs var iziet apmācības kursu un iegūt pilnvērtīgu daivinga sertifikātu atklātajos ūdeņos. Pieredzējušajiem daiveriem piedāvās interesantas vietas un palīdzēs sastādīt individuālo programmu katrai gaumei. Atpūtas laikā uz salas Jūs iepazīsieties ar zemūdens dzīvi, kā arī ar skaistajām piekrastēm, pastaigāties pa okeāna dzīlēm, kur būs iespēja iepazīties ar okeāna floru un faunu.

Zemūdens makšķerēsana uz Mavrikija salas.
Maurīcija - tā ir īsta paradīze īstiem makšķerēšanas faniem. Tas ir azarts un romatika, cīna un medības, bauda un atpūta. Maurīcijas ūdeņos mājo daudz un dažādas zivis : haizivis, dzeltenais tuncis, barrakuda, un daudzi citi. Makšķerēšana ir populāra visu gadu, tā neiedalās sezonās. Labākās vietas makšķerēšanai atradīsiet dienvid-austrumos, ziemeļu un rietumu piekrastēs, tā kā izvēle ir diezgan liela. Mēs piedāvājam labākās jahtas ,ar vislabāko aprīkojumu, kas padarīs Jūsu makšķerēšanu daudz vieglāku. Pakalpojumu cena ir atkarīga no makšķerēšanas ilguma un jahtas lielumu. Izmēģiniet veiksmi un izbaudiet azarta sajūtu sevī, ierakstiet savu vārdu makšķerēšanas vēsturē, noķerot vislielāko Maurīcijas lepnumu marlin zivi.
Piemaksājot var izgatavot izbāzeni ,no jūsu noķertās trofejas.
Neatkarībā no makšķerēšanas iznākuma, Jūs iegūsiet baudu, okeāns kuram nevar redzēt galu un atmosfēra, kas mājo uz klāja neatstās Jūs vienaldzīgus!

Ekskluzīvi ceļojumi uz St. Brandon.
Kas varbūt labāks par cilvēka rokas neskartu dabu?
St. Brandon salas:
 •  Retums, bet tieši te var apskatīt cilvēka neskartu dabu!
 •  Intriģējoša koraļļu rifu pasaule!
 •  Neaprakstāms zemūdens pasaules skaistums!
 •  Ideāla vieta daivingam un makšķerēšanai!

St.Brandon salas ir pazīstamas kā Kargados-Karahos arhipelāgs, tas izveidojās vairāk kā 350 milj,gadu atpakaļ, vulkāna izvirduma 300km attālumā no Maurīcijas rezultātā. Vairāku salu nav apdzīvotas un tikai 20 no tām ir savs nosaukums. Šīs neapdzīvotās salas ir atklājums daiveriem ,makšķerētājiem un parastajiem tūristiem, kas mīl savvaļas dabu, ko nav skārusi cilvēka roka. Tā ir izvietota 268 jūdzes no  ziemeļu - austrumiem no Maurīcijas salas ,šī teritorija ir bagāta ar floru un faunu, kā arī te var sastapt lielu skaitu dažādu zivtiņu.
Rozīnīte visā ir lidojošas zivis, kas mīt St.Brandon apkārtnē, kopš arhipelāga izveidošanās. Luxe Voyage piedāvā ceļojumus uz šo salu daiveriem, makšķerēšanas mīļotājiem.
Koraļļu salas -ir brīnišķīgas vietas ,ko ir izveidojusi daba nevis cilvēks, Jums būs iespēja apskatīt šos dabas brīnumus. Zvejniekiem te vienmēr blakus būs veiksme, jo zivs dažādība te ir ļoti liela, nepieciešams tik nedaudz pacietības un zivtiņa ir rokā. St.Brandon sala ir labākā vieta kur uzstādīt zvejas rekordus, kā arī tos pārsist. Tūre ir domāta 10 dienām, tāpēc sekojiet līdzi laikam, lai paspētu izbaudīt visus salas labumus, ne tikai zvejošanu!

St. Brandon - daivings paradīzē!
St.Brandon ir vienīgais rezervāts Indijas okeānā ,kurā apvieno vairāk kā 60 dažādas mazās saliņas, kuru daļa periodiski atrodas zem ūdens. Civilizācijas trūkums, nav attīstīta infrastruktūra, noteikts apmeklētāju skaits gadā ārzemniekiem,(ne vairāk kā 200) - visi šie noteikumi palīdz saglabāt šo ekosistēmu neskartu.
Zemūdens pasaule te ir plaša un bagāta, ka neatstāj nevienu daiveri vienaldzīgu. Bruņurupuči, lielie tunči, karaļu zivis, barrakudas-Jums ir iespēja iepazīties ar visām šīs dzīvajām radībām. Visi mūsu klienti iegūst papildus apdrošināšanu MSDA, tomēr mēs rekomendējam arī iegūt speciālo draivera apdrošināšanu un visu ceļojuma  laiku. Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka ūdens nekad nav 100% drošs un Jūsu drošība ir pirmajā vietā, līdz ar to esiet uzmanīgi un iegādājieties apdrošināšanu uz ceļojuma laiku.
Daivings šajā salā ir atvērts visiem gribētājiem, par papildus samaksu ,jūs varat iziet kursus un iegūt sertifikātu. Kļūstiet par pirmo pasaulē daiveri-iesācēju, kam atvērās noslēpumi Indijas okeānā.
Ceļojums ir domāts uz 10 dienām,6-7 no kurām Jūs pavadīsiet uz salas St.Brandon.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home