Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Norvēģijas fjordu kruīzs

Antario.lv   »   Norvēģija   »   Norvēģijas fjordu kruīzs
1. diena
Tikšanās Rīgas ostā. Iekāpšana uz prāmja Tallinka Rīga - Stokholma. Apmešanās četrvietīgajās kajītēs, prāmja atiešana ~17:30.
Vakariņas uz prāmjā papildus maksa (pieaugušiem - 34 € , bērniem no 12-17 gadiem - 16 € , 6-11 gadiem - 11 € ).
 
2. diena
Prāmja ierašanās Stokholmā ~10:30. Pārbrauciens uz Oslo. 
Brokastis uz prāmja papildus maksa (pieaugušiem - 13 € , 12-17 gadiem - 8 € , 6 - 11 gadiem - 5 € ).
Vakara ekskursija pa pilsētu. Oslo atrodas gleznainā, simts kilometru garā Oslo fjorda sākumā, pilsētā ietilpst arī 40 salas, katra no kurām var apburt ar savu mākslinieciskumu.  Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tāpēc, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Pilsēta ir fascinējoša no pirmās līdz pēdējai ielai. Šeit pilsētā, kurai ir gadsimtiem sena vēsture, nesen celtās ēkas apvienotas ar vēsturiskiem namiem, bet skaistie pakalni mijas ar mežiem un salām. Pilsēta apburs Jūs ar savu spontānumu, tīrību un ar patīkamu miera un harmonijas atmosfēru.
Izmitināšana Oslo apkartnē. Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Brauciens uz fjordu reģionu Norvēģijā (par papildus samaksu - 50 € ; bērniem līdz 12 gadiem - 40 € )  +  biļete uz kuģīti (pieaugušiem - 59 € , bērniem līdz 12 gadiem - 45 € ) tiek apmaksāti pirms ceļojuma birojā.
Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru kristāldzidrais ūdens krīt upēs un līčos, un tieši šeit tūristi var baudīt apkārtējo kalnu virsotnēs mirdzošos ledājus. Apmeklējot šīs lieliskās vietas, Jūs atgriezīsieties pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē, kur no drosmīgajiem kareivjiem un jūras braucējiem vēl nesen baidījās visa Eiropa. Ledus un polārblāzmas zeme, kur dzimst vikingi un valkīrijas, kurus nebiedē ne aukstums, ne necaurejamie meži un bargā ziemeļu daba. Droši vien norvēģu attieksmi pret dzīvi var raksturot ar Tūra Heijerdāla, kurš ar plostu ir pārpeldējis Kluso okeānu, lozungu: „Robežas? Dzirdēju, ka tās pastāv, tomēr nekad tās neesmu redzējis!” Bet pati galvenā šīs valsts iezīme, protams, ir Norvēģijas fjordi. Ik gadu uz šejieni brauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, tostarp Nerёy fjords. Tas atrodas Rietumu Norvēģijā pašā fjordu reģiona centrā. Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Sākot no mākslinieciskās pilsētas Flom Aurlands fjordā līdz Gudvangen ciematam Nerёy fjordā - ik uz soļa Jūs iepriecinās augstie kalni ar sniegotām virsotnēm un dzidrāko ūdeņu gludo virsma. Pēc brauciena ar kuģīti nakts pārbrauciens uz Stokholmu.
 
4. diena
Ierašanās Stokholmā.
Ekskursija pa pilsētu. Jau no 13.gadsimta Stokholma irkļuvusi par nozīmīgu ekonomisko valsts centrs. Šodien tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen ir veca hidrotehniskā būve, kas savieno Milāras ezera ūdeņus ar Baltijas jūru.
Vecā pilsēta – Gamla Stan – Pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms vairākiem gadsimtiem Vecā pilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, tomēr vēlāk kļuva par vēsturisku Stokholmas rajonu. Aristokrātu Sanāksme — eleganta ēka, kuru ieskauj sakārtoti dārzi. Līdz pat mūsu dienām ēka joprojām tiek izmantota tās sākotnējam mērķim - Zviedrijas dižciltīgo dzimtu dažādu pasākumu rīkošanai. Bruņinieku sala - sala ar septiņu simtu gadu vēsturi, uz kura atrodas Riddarholmschyurkan baznīca, kura tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, bet centrālais laukums nosaukts par godu pilsētas dibinātājam Birgaram Jarlam. No Milāras ezera krastmalas paveras lielisks skats uz Stokholmas Rātsnamu – vienu no galvenajām Stokholma tūrisma apskates vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu. 
Brīvais laiks. Iekāpšana uz „Tallink” prāmja Stokholma-Rīga. Apmešanās četrvietīgajās kajītēs ~17:00.
Vakariņas uz prāmjā papildus maksa (pieaugušiem - 34 € , bērniem no 12-17 gadiem - 16 € , 6-11 gadiem - 11 € ).
 
5. diena
Prāmja ierašanās Rīgā dienas pirmajā pusē ~11:00.
Brokastis uz prāmja papildus maksa (pieaugušiem - 13 € , 12-17 gadiem - 8 € , 6-11 gadiem - 5 € ).
 
Cenā iekļauts:
Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā;
Ekskursija pa Oslo;
Ekskursija pa Stokholmu;
1 nakts ar brokastīm viesnīcā Oslo apkartnē (divvietīga izmitināšana);
Vieta četrvietīgā kajītē uz Tallinnk prāmja Rīga-Stokholma-Rīga, "С4" klase;
Vieta tūrisma klases autobusā.
 
Papildus:
OBLIGĀTI! Brauciens uz Fjordiem, apmaksāts rezervācijas laikā (bērniem līdz 12 gadiem) - 40 € ;
OBLIGĀTI! Brauciens uz Fjordiem, apmaksāts rezervācijas laikā (pieaugušiem) - 50 € ;
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 40 € ;
Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (pieaugušiem) - 59 € ;
Piemaksa par biļete uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (bērniem līdz 12 gadiem) - 45 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home