Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Nedēļas ceļojums uz Lisabonu!

Antario.lv   »   Portugāle   »   Nedēļas ceļojums uz Lisabonu!

Nedēļas ceļojums uz Lisabonu!

Datums: 15.04.-22.04.2024.
 
Ceļojuma cenaa vienai personai divvietīgā numurā:
Ar izmitināšanu 3* viesnīcā - 1063 €
Ar izmitināšanu 3* viesnīcā - 1160 €
 
2 ekskursiju dienas iekļautas cenā !
 
1. diena
Ierašanās Lisabonā. Tikšanās lidostā ar pārstāvju. Transfērs no lidostas uz viesnīcu Lisabonā.
Izmitināšana viesnīcā. Ekskursiju vaučeru ar izbraukšanas laikiem saņemšana. Brīvais laiks.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā.
Rīts sāksies ar aizraujošas apskates ekskursijas uzsākšanu pa majestātisko Lisabonu. Vispirms ir iespaidīgais 25. aprīļa tilts, kas savieno Težu upes krastus. No šī tilta paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu.
 
Tālāk mūs sagaida Kristus statuja, skatoties uz Lisabonu no augšas, it kā to svētot. No platformas pie statujas paveras panorāmas skats uz pilsētu un upi.
 
Nākamais mūsu ceļojuma punkts būs Belenas apkaime. Apmeklēsim Jeronimos klosteri, Manuelīna stila dārgakmeni, vēsturisko Belem torni, kas stāv tieši pie ūdens, un pieminekli atklājējiem ar skatu uz upes krastu.
 
Pēc tam mēs ienirsim Lisabonas vēsturiskajā centrā. Izstaigāsim šauras ieliņas, apskatīsim senās ēkas, skvērus un citus arhitektūras pieminekļus.
Ekskursijas noslēgumā viesi varēs izvēlēties: vai nu turpināt patstāvīgi izpētīt pilsētu un tās daudzās apskates vietas, vai arī doties ar ērtu autobusu atpakaļ uz viesnīcu atpūtai un relaksācijai.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā.
Ekskursija
Sāksim savu ceļojumu ar pils apmeklējumu Kvelūzā. Šo arhitektūras šedevru tās lieliskās arhitektūras un grezno dārzu dēļ mēdz dēvēt par "Portugāles Versaļu". Iegremdējieties vēsturē, klejojot pa gariem koridoriem un izpētot katru istabu, kas stāsta savu stāstu.
 
Tālāk mūsu ceļš ved uz Regaleira muižu. Šī mistiskā vieta ir pilna ar noslēpumiem un noslēpumiem, kas saistīti ar brīvmūrniekiem. Milzīgs parks, labirinti, slēptās ejas un, protams, majestātiskā muižas ēka – tas viss rada īpašu atmosfēru vietai, kur savijas realitāte un fantāzija.
 
Pēc tam dosimies uz Rokas ragu, Eiropas tālāko rietumu punktu. Šeit jūs sajutīsiet visu Atlantijas okeāna spēku, stāvot kontinenta malā. Šī vieta, kur zeme satiekas ar bezgalīgo okeānu, sniedz neaprakstāmas emocijas.
Pabeidzot ceļojumu, atgriezīsimies Lisabonā, kur jums būs brīvais laiks. Jūs varat izpētīt pilsētu patstāvīgi vai vienkārši atpūsties pēc saspringtas dienas, apkopojot savu ceļojumu pa unikālākajām un skaistākajām vietām Portugālē.
 
4.-7. dienas
Brokastis viesnīcā.
Brīvais laiks.
Interesentiem un par papildus samaksu: Vakariņas ar Fado priekšnesumu. (iespējams svētdien un ceturtdien)
 
8. diena
Brokastis viesnīcā.
Lidostas transfērs
 
Cenā vienai personai ietilpst:
• Aviobiļetes Rīga - Lisabona - Rīga ar bagāžu
• Izmitināšana 3* viesnīcā (Vip Berna 3*, Nacional 3* vai tajā pašā kategorijā) vai 4* (Lisboa Acores 4*, Neya 4*, Lutecia 4* vai tajā pašā kategorijā)
• Ēdināšana: brokastis viesnīcā (brokastis nav iekļautas pirmajā dienā)
• Ekskursijas pēc programmas krieviski runājoša gida pavadībā
• Transfēri no/uz lidostu
• ekskursija pa Lisabonu, Jeronimo klosteri (pusi dienas)
• Ekskursija uz Sintru ar noslēpumainā Regaleira muižas apmeklējumu, Queluz karaliskās pils apmeklējums – arhitektūras šedevrs, ko mēdz dēvēt par “Portugāles Versaļu”, Rokas rags. (visu dienu)
 
Papildu maksa:
Tūrisma nodoklis (Lisabona 2 eiro dienā, bērniem līdz 12 g.v. nemaksā. Informācija uz 11.01.2023.)
Visi personīgie izdevumi

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home