Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētku pasaka Lapzemē ar lidmašīnu

Antario.lv   »   Somija / Lapzeme   »   Ziemassvētku pasaka Lapzemē ar lidmašīnu

Datums

Viesnīca

Ceļojuma cena
+ eksk. pakete

Ceļojuma cena
bez eksk. pakete

21.12.2019

Viesnīca pēc Fortūnas
sistēmās

259 € + 149 €

399 €

Scandic Oulu Hotel 4*

319 € + 149 €

449 €

30.12.2019

Viesnīca pēc Fortūnas
sistēmās

STOP SALE

STOP SALE

Scandic Oulu Hotel 4*

STOP SALE

STOP SALE

1. diena
Tikšanas lidosta Rīga.
Lidojums Rīga - Oulu (~11:00 - 12:35).
Ierašanas Oulu. Pastaiga pa pilsētu.
Oulu pilsētu 1605. gadā dibināja karalis Kārlis IX, Botnijas līcī, pie Oulujoki upes, tā ir pavērsta uz salas Linnansaari pils pusi. Oulu ir ziemeļu Somijas kultūras galvaspilsēta. Šeit dzīvo daudzi mākslinieki, rakstnieki un mūziķi, to skaitā "kliedzošais koris" Mieskuoro Huutajat, kas ir pazīstams arī kā "Kliedzošie Vīrieši". Pilsētā ir daudz muzeju, ieskaitot iespaidīgo Tiedekeskus Tietomaa, pirmo Somijas zinātnes centru, kur visa gada garumā notiek tematiskās izstādes.
Brīvs laiks. 
Ceļš uz viesnīcu. Iekārtošana, atpūta.

2. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Lapzemi ciemos pie Santa Klausa (Rovaniemi pilsēta).
Netālu no pilsētas Rovaniemi, mežā paslēpta Ёulukka - maģisks meža ciems, kuru apdzīvo elfi un troļļi – vissvarīgākie Santa Klausa palīgi! Bet tieši uz Polārā loka, pazemes alā kalnā Syuvyasenvaara, viesus no visas pasaules satiek Santa Parks (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Santa Parkā Jūs varēsiet apmeklēt neskaitāmas slepenās vietas un izklaides, tādas kā Milzīga Sniega Bumba, Elfu Pasta Birojs, Suvenīru bodīti „Elfu Rotaļlietu Fabrika”, Ziemassvētku piparkūku ceptuvi, Šovu „Elfu Rotaļlietu Fabrikas Noslēpumi”, Santa Parka deju šovs (3 reizes dienā), Maģiskais Vilciens "Gadalaiki", Elfu Darbnīcu, Kaligrāfijas Skolu, Rotaļlaukumu Angry Birds, Elfu Skolu (5 reizes dienā), Ledus Galeriju un Bāru Ledus Princeses pavadībā, ka arī Jums būs iespēja apmeklēt Šampanieša Bāru un "Kaķa" kafejnīcu, varēsiet šķērsot Polāro Loku, un neaizmirstiet nosūtīt personalizētu Ziemassvētku video atklātni, izmantojot JoinMe Tube!
Lai gan elfi - ļoti jautra un nemierīga tauta, viņi vienmēr ir ļoti priecīgi viesiem, un ar prieku palīdzēs Jums atrast, lai ko Jūs arī meklētu. Un, ja Jums palaimēsies, viņi pastāstīs dažus ļoti slepenus Ziemassvētku noslēpumus.
Jūs noteikti satiksiet Santa Klausu, kura ausī Jūs varēsiet iečukstēt savu spilgtāko vēlmi, bet Jūsu iepriekš sagatavotas dāvanas Jūsu bērniem, viņš ar prieku nodos.
Brīva laikā, Jums būs iespēja pavizināties ar suņu un briežu pajūgiem (par papildus samaksu).
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

3. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana.
Ceļš uz pašu ziemeļīgāku dabas parku pasaulē - Arktikas zooloģiskā dārza Ranua. (papildus maksa € 10 + ieejas biļete (pieaugušo - 15 € , bērnu 12 € ).
Zooloģiskais dārzs Ranua - galvenā Lapzemes atrakcija ģimenes atpūtai. Pie ieejas zooloģiskā dārza Jūs satiks polārlācis Jonne- tas ir sabiedriskā polārlāča personāžs, kas klīst pa parku un sveicina apmeklētājus ar draudzīgu ņurdēšanu. Jonne ir ātrs puisis, kuru var redzēt šeit vai tur. No četriem polārlāčiem, kas dzīvo Ranua zooloģiskā dārzā, tikai Jonne ir atļauts brīvi pārvietoties visā parkā teritorijā. Īstie polārie lāči dzīvo plašos aplokos!
Zooloģiskā dārzā ir visdažādākie dzīvnieki – tas ir ne tikai savvaļas dabas pārstāvji, kuru aptuveni ir 50 Arktikas un ziemeļu savvaļas dzīvnieku sugu: balti un brūni lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīves vieta ir maksimāli pietuvināta to dabiskajai dzīves vietas videi. It īpaši ziemā savvaļas dabas parkā dzīve mainās pilnībā. Daudziem dzīvniekiem arktiskā ziema ir dabisks biotops, un tos var viegli novērot sniegu klātā parkā. Ziemā parkā tiek uzceltas sniega un ledus skulptūras, kuras ir neatņemama polāra savvaļas dabas parka sastāvdaļa.
Brīva laikā, Jums būs iespēja pavizināties ar suņu un briežu pajūgiem (par papildus samaksu).
Tāpat zoodārzā ir iespēja slēpot, pavizināties ar sniega motocikliem vai ar suņu un briežu kamanām (par papildus samaksu).
Lielākā daļa apmeklētāju ceļo pa parku ar ragavām, braucot no sniegotajām nogāzēm un baudot polāras dabas elpu aizraujošus skatus. Lai pasargātu bērnus no aukstuma, rekomendējam ietērpties siltās drēbes.
Un neaizmirstiet paņemt līdzi mīkstu paklāju ragavām. (Ragavas noma ir iekļauta ieejas maksā). Bet Jūsu bērni varēs ceļot pa parku uz mini sniega motocikliem, īpaši viņiem aprīkotajā trasē. (par papildus samaksu).
Transfēr uz lidostu.
Lidojums Rīga - Oulu (~ 18:30 - 20:05).

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga - Oulu - Rīga;
Rokas bagāža līdz 5 kg;
Nododamā bagāža līdz 20 kg;
2 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīga numurā).

Ekskursiju pakete 149 EUR:
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Transporta apkalpošana ceļojuma laikā;
Pastaiga pa Oulu;
Ekskursijas brauciens «Ciemos pie Santa Klausa» (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi);
Brauciens uz zooloģisko dārzu Ranua (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Papildus:
Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 70 € ;
Fiksētas vietas lidmašīnā un autobusā (izņemot pirmas trīs rindas un vietas pie avārijas izejas) - 25 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Ieejas biļetes Santa parkā (pieaugušajiem - 34 € , bērniem līdz 12 gadiem - 28,50 € );
Apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home