Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Pasaku un brīnumu pasaulē Lapzemē

Antario.lv   »   Somija / Lapzeme   »   Pasaku un brīnumu pasaulē Lapzemē
Viesnīcas Ceļojuma cena
+ eksk. pakete
Ceļojuma cena
bez eksk. paketes
Dzīvošana viesnīca pēc fortunas 279 € + 149 € 418 €
Dzīvošana 4* viesnīcā 339 € + 149 € 478 €

Uzmanību! Ekskursija noritēs krievu un latviešu valodā! Lūgums tūres rezervēšanas laikā komentāros minēt jums piemērotāko ekskursijas valodu!

1. diena
Sagaidīšana Rīgas lidostā, (precīzu laiku lūgums skatīt mūsu interneta vietnē 2 dienas pirms ceļojuma, apmeklējot sadaļu “Klientiem – došanās tūrēs”).
Lidojums Rīga - Oulu (~11:00-12:35).
Ierašanās Oulu, pastaiga pilsētā.
Oulu 1605. gadā nodibināja karalis Kārlis IX Botnijas līcī, kas atrodas Oulujoki upes grīvā. Tā ir vērsta uz Linnansaari salas pili, un ir piektā lielākā Somijas pilsēta. Oulu ir Ziemeļsomijas kultūras galvaspilsēta, - šī pilsēta kļuva par daudzu mākslinieku, rakstnieku un mūziķi mājvietu, tostarp arī Mieskuoro Huutajat “kliedzošo kori”, kas plašākai publikai ir pazīstams kā “Kliedzošie Vīrieši”.
Brīvais laiks.
Izmitināšana viesnīcās, atpūta.

2. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens “Ciemos pie Ziemassvētku vecīša”.
Ekskursijas gaitā mēs dosimies uz kādu burvju vietiņu, kas atrodas netālu no Rovaniemi ciemata. Šo vietu apdzīvo elfi un troļļi – galvenie Ziemassvētku vecīša palīgi. Pēc tam mēs dosimies uz Santa parku, kas atrodas pazemes alā Sjuvasenvaaras sopkā, un šķērsosim Polārā loka robežu (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus: pieaugušajam ~36 € ; bērnam līdz 12 gadu vecumam ~ 30 € ).
Santa Parks tika atvērts 1998. gada 28. novembrī, Ziemassvētku priekšvakarā un kopš tā laika ir kļuvis par iecienītu ziemas atpūtas un izklaides vietu simtiem tūkstošu mazo un lielo ceļotāju. Santa Parka ievērības cienīgo vietu starpā: elfu pasta birojs, suvenīru veikaliņš “Elfu rotaļlietu fabrika”, ingvera piparkūku Ziemassvētku ceptuve, elfu meistardarbnīca, kaligrāfijas skola, rotaļlaukums “Angry birds”, elfu skola, ledus galerija un ledus bārs. Tai skaitā pie mums varēsiet apmeklēt šampanieša bāru un kafejnīcu “Kota”, skatīt šovu “Elfu rotaļlietu fabrikas noslēpumi”, Santa parka deju šovu un pavizināties burvju vilcienā “Gadalaiki”.
Santa parka elfi ir ļoti palaidnīgi un kustīgi, taču vienmēr priecājas par viesiem, viņi obligāti mums atklās dažus Ziemassvētku noslēpumus. Un vēl katram būs iespēja tikties ar Ziemassvētku vecīti, lai viņam ausī iečukstētu savu viskvēlāko vēlēšanos.
Brīvajā laikā mums būs iespēja doties izbraucienā briežu vai suņu pajūgā (izbrauciens ir jāapmaksā papildus, cenu lūgums precizēt pie pavadoņa).
Atgriešanās viesnīcā.

3. diena
Brokastis.
Numuru pamešana.
Brauciens uz dabas parku, kas atrodas vistālāk ziemeļos visā pasaulē – Ranua arktisko zooloģisko dārzu (ieejas biļete tiek apmaksātas papildus: pieaugušajam ~ 18.50 € , 4-14 gadus vecam bērnam ~16 € , pensionāram ~17 € , studentam ~ 16 € (jābūt apliecībai).
Ranua zooloģiskais dārzs – Lapzemes galvenā ievērības cienīgā vieta ģimenes atpūtai. Pie ieejas zooloģiskajā dārzā mūs sagaidīs baltais lācis Jonne – tas ir komunikablā baltā lāča personāžs, kurš pastaigājas parkā un sveicina viesus ar draudzīgu rūkšanu. Jonne ir veikls puisis, un tādēļ to var redzēt daudzās vietās. No četriem, Ranua zooloģiskajā dārzā dzīvojošajiem, baltajiem lāčiem, tikai Jonnem ir ļauts brīvi pārvietoties parka teritorijā. Īstie baltie lāči dzīvo plašos, īpaši viņiem izveidotos, voljēros.
Ranua zooloģiskajā dārzā mitinās vairāk nekā 50 Arktikas un ziemeļu savvaļas dzīvnieku: baltie un brūnie lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīvošanas apstākļi ir maksimālā mērā pietuvināti to dabīgās dzīvošanas videi. Ziemas laikā parkā tiek veidotas sniega un ledus skulptūras, kas ļoti organiski iekļaujas parka ainavā.
Brīvajā laikā jums būs iespēja vizināties suņu pajūgā (jāmaksā papildus), slēpot vai vizināties ar sniega motocikliem (jāmaksā papildus).
Vairums apmeklētāju ceļo parkā ragavās, braucot pa sniegotām nogāzēm un izbaudot elpu aizraujošos polārās dabas skatus. Lai bērni nenosaltu, rekomendējam viņus saģērbt siltās drēbēs. Un neaizmirstiet paņemt līdzi mīkstu paliktni ragavām, (ragavu noma ietilpst ieejas biļetes cenā).
Transfērs līdz lidostai.
Lidojums Oulu – Rīga (~18:30-20:05).

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga - Oulu - Rīga (Smartlynx);
Rokas bagāža līdz 5 kg;
Nododamā bagāža līdz 20 kg;
2 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīga numurā).

Ekskursiju pakete 149 EUR:
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Transporta apkalpošana ceļojuma laikā;
Pastaiga pa Oulu;
Ekskursijas brauciens «Ciemos pie Santa Klausa» (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi);
Brauciens uz zooloģisko dārzu Ranua (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Papildus:
Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 70 € ;
Fiksētas vietas lidmašīnā un autobusā (izņemot pirmas trīs rindas un vietas pie avārijas izejas) - 25 € ;
Santas Parka apmeklējums: pieaugušajam - 36 € un bērnu (3-12 gadiem) - 30 € , bērniem līdz 3 gadu vecumam - bez maksas;
Suņu ragavas 500 metru garumā (4 līdz 5 cilv. kamanās): pieaugušajam - 30 € , bērniem - 15 € ;
Haski parka apmeklējums: pieaugušajam - 10 € , bērniem - 5 € , bērniem līdz 3 gadu vecumam - bez maksas;
Ranua zoodārzs: pieaugušajam - 18.50 € , 4 - 14 gadus vecam bērnam - 16 € , studentam - 16 € , pensionāram - 17 € , bērniem līdz 4 gadu vecumam bez maksas.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home