Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Vjetnama + Laosa + Kambodža ar ekskursijām

Antario.lv   »   Vjetnama   »   Vjetnama + Laosa + Kambodža ar ekskursijām

GARANTĒTĀ GRUPU EKSKURSIJA pa trim Dienvidaustrumāzijas valstīm!
Lielais Indoķīnas ceļojums : VJETNAMA + LAOSA + KAMBODŽA
Hanoja – Halonga – Hanoja – Luan Prabang– Sīemripa – Pnopeņa – Čau Doks – Kang Tho – Hošimina

GALVENIE TŪRES MOMENTI:
- Iepazīšanās ar Hanoju vecpilsētu. 
- Kruīzs pa Halonga līci, vakariņas un nakšņošana uz kuģa (kruīza laikā apmeklēsim alas, Tiovas salas,  no rīta vjetnamiešu vingrošana ‘’taiči’’ + iespēja piedalīties meistarklasēs Vjetnamas virtuvē);
- Luangprabangas zelta pagodu apmeklējums;
- Ceļojums pa Mekongu uz skaistākajiem un lielākajiem Āzijas grotiem – AU PAC, apmeklējot un vērojot vietējos;
- ANGKOR - majestātiskais seno khmeru tempļu komplekss;
- svētvieta PHNOM KULEN un templis BANTEAY SREI (sievietes citadele);
- vakariņas ar nacionālo deju izrādēm – APSARA
- koloniālais Phnom pen;
- kruīzā pa Mekongas upi no Kambodžas uz Vjetnamu;
- eksotiskā pastaiga pa Mekongas Deltu ar nacionālām pusdienām;
- vakara pastaiga Saigonā.

1. diena
Ierašanās Hanojā (Noibai lidostā).
Patstāvīgi iziet pases kontroli. Tikšanās lidostā, transfērs uz viesnīcu.
Brīvais laiks. Atpūta.
Nakts Hanojā.

2. diena
Brokastis viesnīcā.
09:00: Transfērs uz Halongas līci.
12:00: Ierašanās Halonā.
Halong līcis - viens no pasaulēs dabas brīnumiem, kas iekļauts UNESCO starptautisko mantojumu sarakstā. Šajā gleznainā līcī, kas atrodas aptuveni 2000 lielas un mazas salas ar dīvainas klinšu veidojumiem, alām un noslēpumainam alam un mangrovju mežiem. Sens mīts vēsta, ka par šo salu veidošanos atbildīgs pūķis. Un arī nosaukums "Ha Long" nozīmē "Grimstošais pūķis". Leģenda vēsta, ka līča salas bija izveidojis Lielais Pūķis, kas dzīvoja kalnos. Reiz senatnē no debesīm nolaidies pūķis, viņš ar asti saķēra kalnus un caurdūra tajās dobumus. Tajā brīdī, kad kalni ienāca jūrā, vietas, kur viņš trāpīja ar asti, bija piepildītas ar ūdeni, un uz virsmas palika tikai nelielas salas. Šodien ir Halongas līcis. Tajā dienā, kad kalni iekrita jūrā, vietu, kur viņš bija aizbāzis ar asti piepildījās ar ūdeni, un uz virsmas palika tikai mazas saliņas. Šodien tas ir Halonas līcis.
12:30: Transfers uz piestātni. Ievietošanas uz kuģa. Sveiciena dzēriens.
Mēs izbaudīsim kruīzu pa Halonas līcī.
Pusdienas uz kuģa (iekļauts).
Tung Sau rajona ekskursija, kur ražo pērles. Turklāt, ņemot vērā jūsu vēlmes, jums ir iespēja nodarboties tieši ar ekstremālo kajakingu.
Skaistās Titovas salas (Ti Top Island) apmeklējums Slavenā kosmonauta Hermana Titova vārdā nosaukti Titovas Sali. Ti Top pludmales apmeklējums peldēšana (ja laika apstākļi ir labi), Ti Top pludmale ir īpaši pazīstama  pēc tā skaidrā ūdeni un baltajām smilšu pludmalēm, kas rada lielisku atpūtas atmosfēru. Pēc vēlēšanās var uzkāpt Ti Top virsotnē, no kurienes paveras panorāmas skats uz Halonas līci.
Baudiet neaizmirstamu nakts ainavu zem klajas debess Halonas līcī.
Pavārmākslas klase uz terases - šefpavārs parādīs, kā pagatavot vjetnamiešu pavasara rullīšus - tradicionālu vjetnamiešu ēdienu. 
Vakariņas ar jūras veltēm uz kuģa (iekļautas).
Vakara pasākumi ietver: brīvo laiku, atpūta lielā draugu kompānijā, skatīties filmas, atpūsties, spēlēt kārtis, šahu spēles, lasīt žurnālus, kaļmāru zveju…
Nakts uz kuģa, kas atrodas noenkurotā jūrā komforta kajītē (mīkstā gulta, duša ar karstu ūdeni, gaisa kondicionieris).
Piezīme * kuģis patur tiesības mainīt maršrutu, no mums neatkarīgu iemeslu dēļ.

3. diena
06:30: agrā rītā pirms brokastīm mums būs iespēja sastapt saullēktu.
Rīta vingrošana (“Taiči”).
07:30: brokastis (zviedru galds) uz kuģa.
08:00: jūras kruīza turpinājums krasta virzienā. Mēs apmeklēsim Sung Sot alu - vienu no lielākajām alām Halongas līcī ar skaistiem stalaktītiem un stalagmītiem.
10:30 Izbaudiet līča ainavas pēc pusdienām (iekļauts), kuģis dodas atpakaļ uz krastu.
11:30-12:00: izkāpšana krastā. Atgriešanās Hanojā.
15:00 ierašanās Hanojā. Brīvais laiks.
Nakts Hanojā.
Piezīme * kuģis patur tiesības mainīt maršrutu, no mums neatkarīgu iemeslu dēļ.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Izraksts no numuriem.
Apskates ekskursija pa Hanoju (ilgums 3,5 - 4 stundas).

Vjetnamas galvaspilsētas apskates vieta:
- Literatūras (Văn Miếu) dievnams dibināts 1070. gadā Ly Than Tong, kurš veltīja dievnamu lielajam zinātniekam un filozofam – Konfūcijam. 1076. gadā tika dibināta pirmā Vjetnamas universitāte. Literatūras templis sastāv no pieciem pagalmiem, dalīts ar sienām. Centrālais ceļš un vārti starp pagalmiem paredzēti karali. Dziesmas, no vienas puses, lai izmantotu civildienesta ierēdņiem, no otras puses - ar militāro. Populārākā vieta ir 82 akmeņu plāksnes, kas atrodas vienā no tempļa pagalmiem. Uz kuriem iegravēti vārdi, kam šajā universitātē izdevās iegūt ārstu titulu no 1442. g. Līdz 1779. g.. Literatūras templis ir viens no nedaudzajiem Vjetnamas tradicionālās arhitektūras piemēriem

- Atgrieztā zobena ezers (Ho Hoan Kiem) ir Hanoja sirds un viena no ievērojamākajām Vjetnamas galvaspilsētas apskates vietām. Uz ezera atrodas 2 salas. Mazā sala, kur atrodas trīs līmeņu pagoda, atrodas ezera vidū. Uz Lieli sau jūs varat nokļūt pa Augšupejošas Saules sarkanu tiltu un redzēt Jade Mount Temple. No šejienes jūs varat redzēt gleznaino Hoan Kiem ezera panorāmu un apkārtējo gleznaino parku.

- Viena pīlāra pagoda (Chùa Mot Cot) ir unikālais Hanoja arhitektūras piemineklis 11. gadsimtā. Templis ir veidots no koka uz viena akmens kolonnas ar diametru 1,25 metri. Šīs ēkas ir skats lotosa zieds - tīrības simbols, kas paceļas no skumjas jūra. Vasarā apkārtējā pagoda dīķis klāj lotosa ziediem.

- Badina (Ba Đình) - Hanojas centrālais laukums, kur 1945. gada 2. septembrī prezidents Ho Chi Minh paziņoja par Vjetnamas Demokrātiskās Republikas neatkarību. Laukuma atrodas Hošiminas mauzolejs.

- Taoic Chan-Wo templis ir viens no svētajiem Hanojas tempļiem, kur svēto dzīvnieku arhitektoniskās detaļas un bareljefi ir izgatavoti no kokgriezumiem, un svētā varoņa Chan Vo centrālā bronzas statuja un četros tempļa altāros esošo militāro vadītāju figūras ir lietas bronzā. 

- Viskrāšņākais ezers Hanojā ir Rietumu ezers ar gleznainiem krastiem, kas kādreiz bija kūrorts, kurā Vjetnamiešu karaļi staigāja un atpūtas. 

- 30 minūšu rikša brauciens Hanojas vecajā kvartālā. Šī teritorija, kas atgādina formas trīsstūri, sastāv no 36 ielām - atkarībā no tirdzniecības un amatniecības ģildes sastāva, no kurām katra aizņēma savu ielu. Daudzās ielās līdz šai dienai ir preču nosaukumi, kas reiz tika ražoti šeit, un tirdzniecība joprojām ir uzticīga vietējās ģildes principam: dažās ielās pārdod tikai produktus, citus apģērbus, suvenīrus, rotaļlietas.

- Brīvs laiks iepirkšanās veikšanai uz zīda ielas.

Transfērs uz Hanojas lidostu.
Lidojums no Hanojas uz Luangprabangu:
Lao Airlines QV 314 HAN - LPQ 19:10 - 20:30 class: Economy

Ierašanās Luanpabanā.
Tikšanās lidostā un transfērs uz viesnīcu. Reģistrēšanās viesnīcā.
Luang prapangas atrodas Mekongas upes krastā un to ieskauj kalni un meži. Šī brīvdabas muzeju pilsēta apvieno budistu tempļu un franču koloniālo ēku skaistumu. Gandrīz visi pilsētas kulta pieminekļi ir palika savā senatnīgā skaistumā. UNESCO ir atzinusi Luang Prabangu par vislabāk saglabāto Dienvidaustrumu Āzijas pilsētu. Vakarā brīvais laiks, lai apmeklētu nakts tirdziņu ar lielisku nacionālo suvenīru, tekstilizstrādājumu un citu rokdarbu izvēli.
Nakšņošana Luang Prabangā.

5. diena
Pēc jūsu vēlmei mēs iesakām celties agri no rīta, kas dod mums unikālu iespēju piedalīties ikdienas rīta rituālos ar mūkiem, kuri vāc ziedojumus (visuresošais lipīgais rīss) no iedzīvotājiem - Sai Bat (Morning Alms). Šī tradīcija Laosā ir ļoti unikāla.
Sākums: agrā rītā no 05:00 līdz 06:30. Katru rītu notiek uz galvenās pilsētas ielas, un visā pilsētā un katrā templī ir daudz vietu.
Galvenais gājiens: Xiengthong tempļa, Luang Prabang skolas un Nacionālā muzeja priekšā. No rīta vērojiet, kā pilsēta atdzīvojas, un pēc tam atgriešana  viesnīcā, vai pēc rituāla pievienojieties un izmēģiniet ar vietējiem iedzīvotājiem  garšīgu nūdeļu zupu.
Jūs varat skatīties ceremoniju uz ielas - lūdzu, ievērojiet attālumu un klusumā vērojiet rituālu. Ģērbieties pareizi - pleciem, krūtīm un kājām jābūt pārklātām aizvērtām. Pēc ceremonijas atgriešana viesnīcā, brokastīs. Lūdzu, kopā ar savu gidu pārbaudiet ceremonijas sākuma laiku un vietu no savas viesnīcas (apmeklējot rīta ceremoniju bez gida – patstāvīgi).

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija ar krieviski runājošu gidu:
- Nacionālais muzejs (bijušā karaliskā pils) - tika uzcelta 1904. gadā, tajā laikā, kad Laoss atradās Francijas protektorātā, tāpēc būvniecībā jūtama franču koloniālā un tradicionālā laosas arhitektūras stils (harmoniskā kombinācija). Pa labi no ieejas garajā korpusā atrodas bijušā pieņemšanas telpa, pašlaik tur ir skatāma Laosas karaļu statuju un portretu kolekcija. Kreisajā korpusā atrodas bijušais sekretariāts, bet tagad ir savāktas Laosu karaļu dāvanas no citām valstīm. Ķēniņa pieņemšanas istaba tika savienota ar Troņu zāli, kur tagad tiek pārstāvēti karaļa un karalienes troni, kas dekorēti ar mozaīkas un kristāliem. Zāli apgleznoja pilsētas mākslinieki no pilsētas dzīves 30. gadsimta 30. gados. Karaļa un karalienes palātas tiek saglabātas gandrīz oriģinālajā formā, un tajās ietilpst guļamistaba un ēdamistaba, kā arī mūzikas istaba, kurā ir tradicionālie mūzikas instrumenti. Pils priekšā atrodas karalisko automašīnu kolekcija. 

- Vats Siengs Thons (Wat Xiengthong) - Wat Xiengthong ir bijušais galvenais karaliskais klosteris, un tagad tas ir visvērtīgākais vēstures un kultūras piemineklis un visskaistākais no Luangprabangas reliģiskajām ēkām. Tas tika uzcelts 1560. gadā, un kopš tā laika tas praktiski nav mainījis sākotnējo izskatu. Tempļa ēka ir Luangprabangas klasiskās tempļu arhitektūras iemiesojums, kad jumta slīpums, pakāpeniski izliekoties, nolaižas gandrīz līdz pašai zemei. Tempļa aizmugurējā sienā uz sarkanā fona mozaīkas ir izklātas ar dažādu putnu un dzīvnieku attēliem. Iekšpusē papildus sienām piestiprinātiem attēliem koka kolonnām ar griestiem tiek uzlikti zelta attēli. Tempļa iekšpusē atrodas patvērums, kurā atrodas ļoti reta guļus Budas statuja.

- Wat Mai templis ir lielākais templis pilsētā ar skaistu piecu līmeņu kalnu, celts 1796. gadā. Svētā klostera centrālajā zālē var redzēt apzeltītu bareljefu, kurā attēlota Budas dzīves vēsture. Galvenā zāle ir labs Luangas Parabangas tradicionālā arhitektūras stila attēlojums. 

Divu stundu ilgs kruīzs augšup pa Mekongu līdz slavenajām noslēpumainajām Pak Ou alām, kuru laikā jūs varat baudīt skatu uz Laosas provinces dzīvi. Pa ceļam apmeklējiet vietējos Ban Sanghai un Ban Sienglek ciematus, kur viņi gatavo papīru, pārdod tekstilizstrādājumus un vietējo rīsu degvīnu.
Pak Ou ir budistu svētnīca, kas atrodas alās pie Mekongas upes, kur tiek savākta bagātīga vairāku tūkstošu Budas figūriņu kolekcija.
Atpakaļceļā apmeklējiet bijušo karalisko ciematu Ban Phanom, kas slavens ar rokdarbiem.
Atgriešanās viesnīcā.
Nakšņošana Luangprabangā.

6. diena
Brokastis viesnīcā un izraksts no numuriem.
Transfērs ar gidu uz lidostu
Luanpabanas lidojums - Sīemripa:
Lao Airlines QV525 LPQ - REP 13:40 - 15:40 Class: Economy vai Vietnam Airlines VN 931 LPQ - REP 14:40 - 16:10 Class: Economy

Ierašanās Sīemripa, kas atrodas starp rīsu plantācijām un upi ar tādu pašu nosaukumu, ir Ankoras tempļa tūkstošgadīgā kompleksa vārti.
Tikšanās ar gidu lidostā un transfērs uz viesnīcu, izvietošana numuros. Brīvais laiks.
Nakts Sīemripā.

7. diena
Brokastis viesnīcā.
Tikšanās viesnīcas vestibilā ar krievvalodīgo gidu.
Angkoras slavenākā tempļa - Angkor Wat apmeklējums.
Ankors Vats tika sākumā tika uzcelta khmeru karalim Suryavarman II. Tempļa uzbūvei un izskatam bija jāsimbolizē mītiskais svētais kalns Meru, attiecīgi atkārtojot tā formu, tempļa torņi ir tā virsotne, sienas ir klintis, bet grāvis ir okeāns, kas ieskauj Visuma centru. Mūsdienās Angkor Wat ir galvenā Kambodžas Karalistes atrakcija, nav pārsteidzoši, ka tās tēlu var redzēt pat uz valsts karoga. 
Ta Prom ir viens no pievilcīgākajiem Angkor tempļiem. Templis netika īpaši attīrīts no džungļiem un parādās tādā formā, kādā to redzēja franči. Torņi, burtiski saplēsti ar koku stumbri, dievu statujas, kas savītas ar vīnogulāju zariem, un galeriju jumti, saspiesti zem milzīgas saknēm - tieši tā šodien izskatās šis templis.
Pusdienas vietējā restorānā (par papildu maksu).
Pēc pusdienām apmeklējiet galvenos Angkor Thom tempļus: Angkor Thom dienvidu vārtus, Bayon un Bapuon tempļus, ziloņu terases un Leper King terasi.
Vakarā vakariņas un nacionālā izrāde - dejošana Apsara (Apsara) (iekļauts). Leģendārā Apsaras senās khmeru dejas ir unikālu žestu un neticamas ķermeņu lokainību apvienojums.
Katra deja ir atsevišķs stāsts, kam ir svēta nozīme. Katra kustība ir saistoša enerģijas straume. Pat senatnē sievietes, kuras izpildīja galveno khmeru deju - Apsara, tika paceltas dieviešu rangā un cienīja visas, ieskaitot karaļus.
Atgriešanās viesnīcā.
Nakts Sīemripā.

8. diena
Brokastis viesnīcā.
Tikšanās viesnīcas vestibilā ar krievvalodīgo gidu.
Ekskursija uz Pnomu Kulenu. Mēs redzēsim upi “tūkstošiem lingamu” - kuras dibenu ir 100 metru rotā akmeņu kokgriezumi no dievību tēla. Kāpšana svētajā kalnā Pnomā Kulenā un tempļa apmeklēšana 16. gadsimta kalnā ar 8 m augstuma izgrebtā Budas siluetu. Ūdenskrituma apmeklējums (pēc izvēles, jūs varat peldēties - mēs iesakām ņemt līdzi dvieļus un peldēšanās piederumus).
Pēc tam apmeklējiet Banteay Srei templi (celts 10. gs. beigās) - rozā smilšakmens hinduistu templi, kas veltīts dievam Šivai. Tempļa vietu ieskauj siena, aiz kuras atrodas grāvis. Templis sastāv no trim torņiem. Torņu sienas rotā reljefi. Banteay Srey templis tiek saukts arī par "Sieviešu citadele". Atgriešanās viesnīcā.
Nakts Sīemripā.

9. diena
Brokastis viesnīcā un izraksts no numuriem.
Transfērs bez gida Pnompeņā, Kambodžas galvaspilsēta (laiks ceļā ap 5-6 stundām).
Ierašanās Pnompeņā. Izmitināšana viesnīcā.

Apskates ekskursija pa pilsētu:
Karaļa pils - ir viena no iespaidīgākajām galvaspilsētas arhitektūras būvēm. To 1866. gadā uzcēla karalis Preahs Bat Norods. Karaļa ministru un astrologu komisija ar lielu precizitāti aprēķināja pils celtniecības vietu, jo tiek uzskatīts, ka karalis ir tiešs dievu pēcnācējs, kura loma ir dzīvot un valdīt uz Zemes debesu aizbildnībā. Karaliskā pils sastāv no vairākām ēkām, no kurām viena ir Troņu zāle, kuru izmanto ceremonijām, kronēšanai, tikšanās ar ārvalstu delegātu un valdības ierēdņiem..

Sudraba pagoda - oficiāli uzskatīta par karalisko templi, pārsteidz ar savu greznību. Šeit tiek glabātas daudzas Budas statuetes, kas izgatavotas no dārgmetāliem un akmeņiem, no kurām slavenākā ir Emerald Buddha statuja, kas izveidota no kristāla, kura datēta ar 17. gs. un Budas Matreijas (Atnākšanas Buda) statuja, kas inkrustēta ar 2086 dimantiem. Stupu izveidošanai tika izmantotas 5000 sudraba plātnes , kā arī daudz itāļu marmora.

Nacionālais muzejs – tika uzcelts no 1917. līdz 1920. g. un veltīts Sisovata karalim, šeit tiek prezentēti vairāk nekā 5000 eksponātu, kas stāsta par valsts vēsturi un mākslu. Visvērtīgākie Angkoru perioda pieminekļi - lingami, statujas un citi priekšmeti, starp kuriem - spitālīgā karaļa statuja no Angkor Wat. 
Atgriešanās viesnīcā.
Nakts Pnompeņā.

10. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks un izrakstīšanās no numuriem (līdz 12:00).
Transfērs bez gida līdz piestātnei un nolaišanās ātrgaitas kuterī “Blue Cruise”.
Kruīzs Vjetnamā (5 stundas pēc Mekongas). Tikšanās ar gidu Čau Doku un transfērs pilsētā Kontho (aptuveni 1,5 stundas).
Izmitināšana viesnīcā.
Nakts Kontho.

11. diena
Brokastis viesnīcā un  izbraukšana no viesnīcas.
Ekskursija pa Mekongas deltu: laivu brauciens pa Tien Ziang upi ar peldošā Kai Rangas tirgus apmeklējumu. Salu apmeklējums, Mitho pilsētiņa, eksotisko augļu degustācija, tropiskā tēja ar medu, iepazīšanās ar vietējo dzīvi un vietējo amatniecību: rīsu plāceņu un vjetnamiešu saldumu izgatavošana.
Pusdienas ar tradicionālajiem vjetnamiešu ēdieniem (iekļauts).
Pārcelšanās uz Hošiminu.
Nakts Hošiminā.

12. diena 
Brokastis viesnīcā.
Izraksts no numuriem.
Transfērs uz lidostu.
Reģistrācija starptautiskajā reisā.

**** pēc vēlēšanās, programmas turpināšana pludmalē.

Viesnīcas visā maršrutā (viesnīcas var aizstāt ar līdzvērtīgām):

Pilsēta

Viesnīca

Numurs

Hamana

Lenid Hanoi 54 Tho Nhuom 4*

Deluxe room

Halongs

GLORY LEGEND CRUISE 4*
vai
 ALCASS CRUISE 4*

Deluxe Cabin

Langs Prabangs

Vansana Luang Prabang 3*
vai
Manoluck Luang Prabang 3*

Standard

Sjiems Rips

Angkor Holiday 3*

Superior

Pnompena

Le Mont Hotel 3*
vai
Cardamom Hotel Phnom Penh 3*

Superior

Kāns Tho

Riverside Ninh Kieu Hotel 4*

Superior

Hošimina

Sunrise Central 3* 

Premium Deluxe

Cenā iekļauts:
starptautiskais lidojums;
viesnīcās pēc programmas;
Transfēras ar krievvalodīgo gidu pa programmu (mašīna ar gaisa kondicionētāju);
ieejas biļetes cena norādītajiem apskates objektiem;
dienas brokastis viesnīcā;
Halongas līcī 1 brokastis, 2 pusdienas, 1 vakariņas;
1 pusdienas Mekongas deltā;
1 vakariņas Sv. Ripas šova Apsara;
2 dzeramā ūdens pudeles dienā tūres laikā;
vīzas ielūgums Vjetnamā ir vairākkārtēja iebraukšana.

Papildus:
iekšējie lidojumi (Class - Economy):
Hana - Luangs Prabangs - no 230 EUR/h;
Langs Prabangs - Siems Rips - no 245 EUR/.
vīza Vjetnamā - 30 EUR pilsoņiem/nepilsoņiem vīzu cena;
vīza pēc lidojuma uz Laosu - 30 dolār
vīza pēc ierašanās Kambodžā -30 ./cilv.;
apdrošināšana;
dzeramnauda, dzērieni, mini bārs viesnīcā;
visas programmas, kas nav norādītas programmā.

! Uzņēmējs patur tiesības mainīt programmas objektu secību.
! Halongas kuģim ir tiesības mainīt maršrutu, no mums neatkarīgu iemeslu dēļ.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home