Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ziemassvētki un Jaunais Gads Vjetnamā ( 22.12.-05.01.)

Antario.lv   »   Vjetnama   »   Ziemassvētki un Jaunais Gads Vjetnamā ( 22.12.-05.01.)
Sand Dunes Beach Resort & Spa

BB , 12 naktis
no 1495.00 €
Little Mui

BB , 12 naktis
no 1500.00 €
Ibis Saigon Airport

SC , 12 naktis
no 1545.00 €
Romana Resort

BB , 12 naktis
no 1580.00 €
Little Mui

BB , 12 naktis
no 1625.00 €
Muine Bay Resort

BB , 12 naktis
no 1750.00 €
Allezboo Beach Resort

BB , 12 naktis
no 1900.00 €
Windsor Plaza Hotel

SC , 12 naktis
no 1975.00 €
Sofitel Saigo

SC , 12 naktis
no 2260.00 €

SAIGONA  /  VJETNAMA
Lidojums:

22DEC RIXIST  12:05 16:05 
23DEC ISTSGN  02:30 16:15 
04JAN SGNIST 22:15 05:55
05JAN ISTRIX  16:00 18:10

vai iegadāties tikai pārlidojumu
Cena - 1099 eur 
 
Mui Ne Beach pieder Binh Thuan provincē, 200 km attālumā no Saigonas pilsētas. Mui Ne jau sen tiek uzskatīts par Vjetnamas "Havaju salām". Островная формация Tajā ir milzīgas smilšu kāpas, kas vijas cauri kilometriem sarkanā, dzeltenā un baltā krāsā; ēnaini ceļi zem kokosriekstiem; skaistas palmu rindas un jūras viļņu sagrauztas klintis.Pludmale ir sekla un lēzena, ūdens ir dzidrs un zils, un saule reti slēpjas aiz mākoņiem. Mui Ne tipiskā ainava sastāv no kustīgām zelta smilšu līnijām, ko rada vējš, un, skatoties no tālienes, tās izskatās kā kustīgi viļņi. Hipnotizējošāka ainava izskatās rītausmā, kad jaunas Cham meitenes zaļās kleitās dodas uz darbu.Apmeklējiet vienu no pēdējām atlikušajām katolicisma koloniālajām relikvijām - Saigonas Dievmātes katedrāli - Skatiet atkalapvienošanās pili, kur pēc kara Vjetnamas ziemeļi un dienvidi atkal tika apvienoti. - Iepazīstiet vietējo iedzīvotāju ikdienu un iegādājieties rokdarbus Ben Thanh tirgū. - Ienirstiet partizānu kara pazemes pasaulē neticamajos Ku Ti tuneļos. - Atpūtieties skaistajā Mui Ne pludmalē
 
1. diena: laipni lūdzam Hošiminā! Ēdināšana: vakariņas 16:40 Laipni lūdzam Hošiminā! Šī rosīgā metropole, kas mūsdienās joprojām tiek dēvēta par Saigonu, ir pārpildīta ar vēsturiskiem apskates objektiem, rosīgiem tirgiem un vilinošiem ielu stendiem, padarot to par lielisku pilsētas atpūtu. Pēc ierašanās jūsu gids un šoferis jūs sagaidīs lidostā un pavadīs uz viesnīcu, lai reģistrētos. Vakariņas vietējā restorānā. Nakšņošana Saigonā.
 
2. diena: Kuči tuneļu noslēpumi — ekskursija Hošiminā (pusdienas) Brokastis viesnīcā. 08:00 izbraucam uz Kuti. Kuči atrodas 70 km attālumā no Hošiminas. Šī vieta ir zināma kopš kara starp vjetnamiešiem un amerikāņiem. Pazemes ejas Kuti tika izmantotas kā Vjetnamas armijas (Vietkonga) bāze. Tuneļu sistēma aptver gandrīz visu Kuti reģiona telpu, stiepjas vairāk nekā 200 km garumā un sastāv no trim līmeņiem ar dziļumu no 8 līdz 12 metriem. Iepazīsimies ar sistēmas shēmu, noskatīsimies dokumentālo filmu par varonīgo dzelzs zemi Kuti, kā arī apmeklēsim tuneļa daļu, partizānu muzeju, militārās darbnīcas reprodukciju, kurā tiek zāģētas bumbas, lai ražotu granātas un raktuves, militārā bezdūmu virtuve "Hoang Kam", konferenču telpa un komandas bunkurs Ja vēlaties, varat šaut no amerikāņu M-16, M-30, M-31 ložmetējiem (papildus par saviem līdzekļiem). Pēc pusdienām, pēcpusdienā pilsētas apskates ekskursija. Apskates ekskursija ar automašīnu uz slavenajām Hošiminas vietām: Atkalapvienošanās pils, Dong Hoi sacelšanās iela, Nha Rong osta, Ben Thanh centrālais tirgus, Centrālā pasta nodaļa, Saigonas Dievmātes katedrāle, Ķīniešu kvartāls - Cholon un Thien Hau templis vai Budistu pagoda Vinh Nghiem, Tai Son laku rūpnīca vai iepirkšanās Ben Thanh centrālajā tirgū. Pēc pieprasījuma par papildus samaksu Leļļu teātris uz ūdens un vakariņas uz laivas (maksa 50 eiro) Laiks: 4 - 4,5 stundas Transports: Taksometrs, pastaigas, vakariņas 17.00 viesnīcā tikšanās ar gidu. Jums patiks skatīties tradicionālo vjetnamiešu leļļu izrādi, kas ilgst vienu stundu. Pēc šīs izrādes jūs gaida divu stundu kruīzs ar laivu pa Saigonas upi. Pastaigas laikā varat atpūsties, apbrīnojot naksnīgās pilsētas ainavas, stiepjoties gar skaisto upi. Vakariņās jūs nobaudīsiet gardus vjetnamiešu ēdienus. Tāpat būs iespēja klausīties vjetnamiešu tradicionālās melodijas, kā arī vērot ne tikai tradicionālo vjetnamiešu deju, bet arī mūsdienu flamenko deju priekšnesumu. Saigona uz jums atstās neaizmirstamu iespaidu!
 
3. diena: Hošimina — Mekongas delta (brokastis, pusdienas) Brokastis viesnīcā. 08:00 sākas vienas dienas ekskursija uz Mekongas deltu. Pa ceļam jūs piestāsiet, lai apmeklētu Dong Tam čūsku audzētavu vai apmeklētu Vinh Trang budistu pagodu. Ierodoties Mekongā, Jūs gaida izbrauciens ar kuģīti pa Mekongas upi, apmeklējot salu, kur varēsiet nobaudīt eksotiskus augļus un iepazīties ar vietējo dzīvi un vietējo amatniecības produkciju: saldumu gatavošanas procesu no kokosriekstiem, medu, rīsu kūkas, suvenīru izstrādājumi no kokosriekstu koka. Nederīgs brauciens pa Mekongas kanāliem. Pusdienas gatavotas no vietējās delikateses - zivs "Ziloņa auss". Pēc pusdienām atgriešanās Hošiminā. Nakts Hošiminā.
 
4. diena: Hošimina — transfērs uz Mui Ne (brokastis) Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks līdz schachi istabām līdz 12:00. Transfērs bez gida uz Mui Ne (ceļa laiks 4,5 stundas).
 
5.–11. diena — pludmales brīvdienas saulainajā Mui Ne paradīzē (brokastis) Pludmales brīvdienas un brīvais laiks, vai ekskursijas par maksu.
 
12. diena — lidojums Hošiminā (rīt) Brokastis viesnīcā. Vēlā izrakstīšanās līdz pulksten 15:00. Transfērs bez gida uz Tan Son Nhat lidostu lidojumam uz dzimteni.
 
Ekskursijas maksa vienai personai eiro divvietīgā numurā:
Ēdināšana (BB) Vienai personai Vienvietīgs numurs 3*
3* 1830EUR 354 EUR
4* 2051EUR 519 EUR
5* 3670EUR 2954 EUR

 

Ēdināšana (HB) Vienai personai Vienvietīgs numurs 3*
3* 1997EUR 354 EUR
4* 2308EUR 519 EUR
5* 4095EUR 2954 EUR
 
Ēdināšana (FB) Ho Chi Minh Mui Ne  Mui Ne 
3* Queen Ann 3* Hiep Thanh Resort 3*
4* Palace Hotel Saigon 4* Saighon PHU Quoc resort 4*
5* Majestic Saigon 5* Dusit princess moonrise beach 5*
 
Ekskursijas cenā ietilpst:
Lidojumi Privāts transfērs ar gaisa kondicionētāju
Izmitināšana divvietīgā numurā ar brokastīm
Krieviski runājošs programmas ceļvedis
Ieejas maksas programmā norādītajās vietās
Ēdināšana: pēc programmas
2 pudeles dzeramā ūdens dienā ekskursijas laikā
2 auksti dvieļi dienā
visā ekskursijas laikā Hošimina ar pusdienām / Kuči tuneļu noslēpumi
Mekongas deltas dienas ekskursija ar pusdienām
Svinīgās vakariņas 31.12.22. un vakariņas pirmajā dienā Vēlā izrakstīšanās 04.01.2022
 
Ekskursijas cenā nav iekļauts:
Vīza 35 USD Puspansija / vakariņas viesnīcās
Ceļojumu apdrošināšana
Ēdināšana nav iekļauta programmā
Privāta istaba (skaita atsevišķi)
Padomi, dzērieni, personīgie izdevumi un daudz kas cits.
 
Izvēles ekskursijas Phan Thiet Ekskursijas no 54 eur/pers.
 
1) Smilšu kāpas, Lotosa ezers Cena 47 eur Laiks: 3,5 - 4 stundas (parasti no 6:00 vai no 14:00) Transports: džips Phan Thiet ir slavena ar savu neparasto sarkano un balto smilšu kāpu ainavu. Būs pietura – Paaugstinātā straume, kas plūst starp bambusu brikšņiem. Tad zvejnieku ciemats un sarkanās kāpas. Varat mēģināt kopā ar vietējiem bērniem braukt ar dēli, piemēram, ar ragaviņām pa sarkanajām kāpām. Starp baltajām kāpām ir pārsteidzoši skaists ezers, kurā aug un zied lotosi.
 
2) Taku kalns ar milzīgu Budas statuju džungļos + Kega bāka + Kit templis Cena 54 eur Cenā iekļauts: transfērs, biļetes, vagoniņš, laiva, pusdienas ar vīnu. Ekskursijas ilgums: 7-8 stundas (no 8:00 līdz 16:00) Apģērbs - nosedz plecus un ceļus Taku kalns atrodas 40 km uz dienvidiem no Phan Thiet (475 m virs jūras līmeņa). No skatu laukuma paveras elpu aizraujošs skats uz apkārtni un piekrasti. Šeit atrodas Lin Son Chyong Tho pagoda. Pie Svētā Budas jūs varat izteikt vēlēšanos, lūgt veselību, laimi un mīlestību. Jums būs jāpārvar vēl 200 soļus līdz guļošajam Budai. 49 m garais guļošais Buda tiek uzskatīts par lielāko Budas statuju Vjetnamā. Statuja tika uzcelta 1965. gadā. Pa ceļam jūs apmeklēsiet arī pūķu augļu plantācijas. KeGa bāka ir viena no skaistākajām bākām Dienvidaustrumāzijā, kas atrodas uz akmeņainas salas pretī smilšu kāpām. To 1897. gadā uzcēla franču arhitekts Šenavats. Ēkas augstums ir 65 metri. Torņa iekšpusē ir spirālveida tērauda kāpnes ar 182 pakāpieniem, kas ved uz augšu. Visi būvmateriāli, ieskaitot ģeneratoru, lampu un kāpnes, tika atvesti no Francijas. Līdz bākai tiekam ar laivu. Tālāk jūs redzēsiet unikālo muzeju, kurā atrodas vaļu skeletu kolekcija, tostarp lielākais valis, kāds jebkad atrasts Idoķīnas štatā. Tad Great Cham torņi ir trīs hinduistu tempļi (Princeses Poshana templis, Saules templis un Govs templis). Tos 7. gadsimtā uzcēla čamu tautas pārstāvji.
 
3) Makšķerēšana ezerā Cena 59 eur Cenā iekļauts: transfērs, biļetes, pusdienas ar vīnu. Ekskursijas ilgums: 5-6 stundas (no 8:00 līdz 14:00) Jūs dosieties uz ezeru, kur jums tiks dotas makšķeres un spininga makšķeres. Ezerā sastopamas vairāk nekā 10 zivju sugas: piranja (sarkanvēdera Pacu), sams, asari, zutis, banānzivis, čūskas galva, dažreiz var noķert pat bruņurupuci. Makšķerēšanas laikā varat peldēties baseinā vai skaidrā jūrā. Pusdienas tiks pagatavotas no jūsu nozvejas kafejnīcā jūras krastā.
 
4) Pilsētas apskate + Taku kalns + Kegas bāka Cena 58 eur Cenā iekļauts: transfērs, biļetes, vagoniņš, laiva, pusdienas ar vīnu. Ekskursijas ilgums: 7-8 stundas (no 8:00 līdz 16:00) Apģērbs – nosedz plecus un ceļgalus Phanhiet pilsēta atrodas 12 km attālumā no Mui Ne. 3,5 stundu laikā apmeklēsim Cham torņus, kas celti 12.gs. Šobrīd jautājums par to, kā šie ķieģeļu torņi tika uzbūvēti, joprojām ir pretrunīgs temats mūsu vēsturniekiem, zinātniekiem un celtniekiem. Apmeklēsim arī Hošiminas muzeju.
 
5) Binh Chau karstais avots Laiks: 8 stundas Cena: 67 eur Transports: auto, gids, pusdienas ar vīnu, ieejas biļetes, dubļu vanna. 75 km uz dienvidiem no Phan Thiet atrodas skaists spa centrs, kas izveidots, pamatojoties uz Binh Chau karstajiem avotiem. Tas ir pazīstams visā valstī ne tikai kā lielākais ārstniecisko dūņu un ūdens procedūru centrs, bet arī kā brīnišķīgs ūdens kūrorts, kas uzbūvēts skaistā tropu parkā, kura teritorijā ir visas ērtības viesiem. Ūdens temperatūra avotos svārstās no 18 līdz 80 grādiem. Šeit jūs gaida veselīgs procedūru kurss - peldēšanās vannā ar ārstnieciskajām dūņām 20-30 minūtes. Pusdienas vietējā restorānā. Pēc pusdienām var pavadīt laiku pie baseiniem ar karstu minerālūdeni, kas ir ne tikai patīkams ķermenim, bet arī labs veselībai.
 
6) Mui Ne - Dalata "ziedu pilsēta" un mīlestība Laiks: 8-10 stundas Cena no 61 eur Transfērs: vagoniņš, vagoniņš, pusdienas ar vīnu. Pa ceļam uz Dalatu redzēsiet kafijas plantācijas, kurās varēsiet iegādāties pasaulē gardāko kafiju. Pēc ierašanās jūs apmeklēsiet Dalatas ziedu dārzus, kur visu gadu zied orhidejas, rozes, hortenzijas, fuksijas un kamēlijas. Pusdienas vietējā restorānā. Pēc pusdienām apmeklējiet budistu pagodu Wang Han, kas atrodas priežu mežā, ziedošu dārzu vidū. Pēc tam jūs apmeklējat Prenn ūdenskritumu, kur varat vizināties ar ziloņiem (par papildu samaksu par saviem līdzekļiem, ja vēlaties), pēc tam apmeklējiet Pongour ūdenskritumu. Teritorija, kas ieskauj ūdenskritumu, vienmēr ir bijusi bagātās dzīvnieku pasaules koncentrācijas vieta. Pēc tam jūs apmeklēsiet pretrunīgi vērtētās vjetnamiešu arhitektes Nang Nga kundzes projektu "Trakā māja" (Crazy House). Pēc izskata māja atgādina dīvainu zirnekļtīklu vai kādu pasakainu koku. Atgriezties uz Mui Ne
 
7) Divu dienu ekskursija uz Dalatu (2 dienas): Cena 102 eur Cenā iekļauts: transfērs, biļetes, pusdienas, vakariņas, pusdienas; Nav iekļauts: viesnīca Ekskursijas ilgums: no 8:00 līdz 18:00 nākamajā dienā.

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home