Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kuba

Grupu avio ceļojumi

Ceļojuma nosaukums Izlidošanas / izbraukšanas datumi
2024 2025
JlAgSpOkNvDcJnFbMrApMaJn
Ekskursiju tūre ar atpūtu Varadero
no 1799.00 € (11 naktis)
24
Havana-Vinales-Trinidada-Varadero
no 2035.00 € (10 naktis)
06
13
20
27
03
10
17
24
31
07
14
21
28
05
12
19
26
02
09
16
23
30
07
14
21
28
Kubas Rietumi + Varadero
no 2390.00 € (13 naktis)
06
13
20
27
03
10
17
24
31
07
14
21
28
05
12
19
26
02
09
16
23
30
07
14
21
28
Aizraujošā sala ar ekskursijām un pludmali
no 2499.00 € (11 naktis)
06
13
20
27
03
10
17
24
31
07
14
21
28
05
12
19
26
02
09
16
23
30
07
14
21
28
Zeme, tabaka un saule
no 2600.00 € (0 naktis)
06
13
20
27
03
10
17
24
31
07
14
21
28
05
12
19
26
02
09
16
23
30
07
14
21
28
Kafijas krāsa
no 2680.00 € (11 naktis)
06
13
20
27
03
10
17
24
31
07
14
21
28
05
12
19
26
02
09
16
23
30
07
14
21
28


     Laipni lūgti Kubā ! "Tā ir pati brīnišķīgākā zeme, kādu ir redzējis cilvēks" - tā sacija Kristofers Kolumbs 1492. gada 27. oktobrī, kad viņa ekspedīcija sasniedza šo salu. Nav šaubu, ka Kubas pievilcība slēpjas tās burvīgajās pludmalēs un neskartajās zemūdens ainavās ar bagātīgu zivju un augu daudzveidību. Šeit ir pati labvēlīgākā vieta tiem ceļotājiem, kurus vilina pastaigas virs un zem ūdens.
Baudot plašo, 10 līdz 30 m dziļo koraļļu pasauli un zivju daudzveidību, rodas iespaids, ka atrodies milzīgā akvārijā. Gada vidējā ūdens temperatūra ir 24° C.
Kubā ir maigs subtropu klimats, lietus sezona ilgst no maija līdz oktobrim, bet sausā ziemas sezona no novembra līdz aprīlim. Vidējā gaisa temperatūra jūlijā - augustā ir 27,4°C, bet februārī 22,2°C.
brown wooden house near beach
Kuba ir sala, kas atrodas starp Karību jūru un Atlantijas okeānu Ziemeļamerikas Dienvidos. Kubā ir 3 kalnu grēdas. Rietumos – Sierra de los Organos, centrālajā daļā – Sierra del Escambray un Austrumkubas dienvidu reģionā – Sierra Maestra, kur atrodas valsts augstākais punkts – Pico Real del Turquino (1974 m vjl). Valsts garākā upe ir Cauto (250 km).

Ģeogrāfija: Kuba ir pasaules septītā lielākā sala un vislielākā sala Antiļu salu grupā. Tās krastus apskalo Meksikas jūras līcis, Atlantijas okeāns un Karību jūra. Salas garums no rietumiem uz dienvidiem sastāda 1200 km. Ziemeļos tuvākās Kubai teritorijas ir Kivesta (ASV), ko atdala no salas 180 km platais Floridas jūras šaurums, un Bahamu salas – vēl viens arhipelāgs, kas atrodas dažu desmitu kilometru attālumā un nodalīts ar Veco Bahamu jūras šaurumu. Austrumos 77 km attālumā atrodas Haiti salas piekraste, kurā izvietojusies Dominikāna. 140 km uz dienvidiem – Jamaikas sala, ko no Kubas atdala Kolumba jūras šaurums. Rietumpusē aiz Jukatanas jūras šauruma 210 km attālumā atrodas Jukatanas pussala, Meksika. Kubas arhipelāgs atrodas Vēža tropā, kas veido planētas subtropiskās zonas robežlīniju. Pēc savas vēstures, kultūras, valodas un parašām Kuba pieder pie Latīņamerikas un Karību jūras baseina valstīm.

 

Noderīga informā↕cija par Kubu:

Transports – daudzās vietās jūs varēsiet izīrēt mašīnu, no „olds-mobile” līdz atvērtam džipam, mopēdu vai velosipēdu. Automašinas īre nav dārga, bet degviela maksā gandrīz divas reizes vairāk kā Eiropā.

Naudas vienība – Kubā no 2004. gada 8. novembra ir izņemti no apgrozības dolāri, kā atbilde uz Savienoto Valstu ekonomiskajām sankcijām, kas vērstas pret salu. Tagad norēķinoties var lietot tikai vietējo valūtu peso. Mainot dolārus pret peso, tiks ieturēta komisija 10% apmērā, bet uz eiro un citām valūtām šis noteikums neattiecas.

Elektrība – Kubā elektrības spriegums ir 110 volti. Rozetes un dakšiņas neatbilst Eiropas standartiem, nepieciešams adapters, kuru vēlams paņemt līdzi. Daudzās mūsdienu viesnīcās elektrības spriegums ir 220 volti.

Medicīna – Iesakām Jums, jau no Latvijas paņemt līdzi pašus nepieciešamākos medikamentus. Ārkārtas gadījumos medicīnisko palīdzību Jums sniegs Varadero klīnikā, kur domāta tikai tūristiem. Ātrā medicīniskā palīdzība, pirmā palīdzība un pirmā vizīte poliklīnikā ir bezmaksas. 

Iepirkšanās – kā suvenīrus un dāvanas, var nopirkt melnos koraļļus un dažādas rotas lietas, kuras izgatavotas no tā. Salikumā ar sudrabu, tie izskatās īpaši pievilcīgi. Interesanti ir arī izgatavojumi ir no bruņurupuču bruņām, īpaši skaistas ir rokas un matu sprādzes. Gandrīz neviens nebrauc projām no Kubas bez pāris pudelēm Kubas ruma un īstiem kubiešu cigāriem.

Pērkot izstrādājumus no krokodilādas, pārdevējam noteikti pieprasiet izvešanas licenci, pretējā gadījumā šo suvenīru muitas kontrole Jums konfiscēs. Licences tiek izdotas tikai veikaliem, tirgos krokodilāda maksā 3 – 5 reizes lētāk, bet tirgū licences netiek izsniegtas.

Nacionālā virtuve: Kubiešu virtuves pamatprodukti ir rīsi ar melnajām pupiņām (moros y cristianos - mori un kristieši), cūkgaļa un vistas gaļa. Cepti banāni (platānas), fufu - banāni, kas sajaukti ar citām sastāvdaļām, čatinos - vieglas uzkodas pie aperitīva, kas tiek gatavotas, izmantojot platānas. Viens no labākajiem nacionālajiem ēdieniem - kreolu ahiako - pikants ēdiens ar cūkgaļu un lielu dārzeņu daudzumu. Pēc garšas ļoti interesanta ir sautēta vai cepta cūkgaļa ar daudzveidīgām garšvielām un banāniem, ēdiens, kas pagatavots no sasmalcinātas cūkgaļas - tasaho, sautēta vistas gaļa ar rīsiem - arroz con pollu, malta liellopu gaļa ar rīsiem - pikadilju, pasaulslavenie kubiešu langusti ar citroniem, bruņurupuču gaļa un krokodilu gaļa, un eksotiskās bruņurupuču olas. Augļi tiek pasniegti praktiski ikvienā maltītē. No daudzveidīgās vietējo augļu bagātības tiek gatavoti arī ļoti daudzi interesanti ēdieni - augļu salāti un kokteiļi, cepti ananāsi un banāni ar mērci, daudzveidīgi svaigu augļu salāti, kas tiek pasniegti svaigā kokosriekstā, svaigi pagatavotas augļu sulas. Ļoti populārs ir saldējums - Coppelia. Visiem dzērieniem kubieši pievieno lielu cukura daudzumu. Kafija kubiešu gaumē ir ļoti stipra un salda. Pilsētās ir daudz kafejnīcas, kā arī casas de infusiones, kur var nobaudīt dažādus uzlējumus un novārījumus. Vispopulārākais alkoholiskais dzēriens ir rums. Visslavenākā ruma marka - Havana Club. Ir trīs šķirnes: Carta Oro (zelta), Carta Blanca (baltais) un Anejo (vecais), kas savā starpā atšķiras pēc nogatavināšanas ilguma.


 KUBAS VĪZAS NOFORMĒŠANA (Travel Card noformēšanai).

 Iebraukšanai Kubā tūristiem ir nepieciešama vīza, gan Latvijas pilsoņiem gan nepilsoņiem. 
 

 Nepieciešamie dokumenti Kubas vīzas saņemšanai:

  • Aizpildīta anketa,
  • Pases galveno lapu kopija (kur norādīta informācija par pases īpašnieku)
  • 1 foto

Pasei ir jābūt:

  • Pases derīguma termiņam ir jābūt ne mazāk kā 6 mēnešiem (beidzoties ceļojumam)
  • Brīva lappuse vīzai

Vīzas noformēšana:

  • Vienas vīzas noformēšanas cena - 40 LVL
  • Vīzas noformēšanas termiņš vēstniecībā – 3 darba dienas
  • Vīza tiek noformēta saskaņā ar ceļojuma datumiem un apstiprinājumu
  • Vizas ir tūrisma vīzas, individuālas, vienreizējas.
  • Dokumenti vīzas noformēšanai tiek pieņemti tikai pie pilnīgi apmaksāta ceļojuma


Ekskursijas Kubā:


Ekskursijas no Havannas
Havannas apskates ekskursija
Vecpilsētas apmeklējums :- Katedrāļu laukums, taverna „La Bodegita del Medio”, Ieroču laukums un citas ievērojamas vietas.
Havannas centra un mūsdienu pilsētas apskate: - senā Prezidenta Pils, Centrālais Parks, Nacionālais Kapitolijs, restorāns „El Floridita”, Revolūcijas laukums un Havannas universitāte. Atgriešanās Havannas viesnīcā.

 

Three men playing musical instrumentsŠovs "Tropikana"
Izbaudiet labāko Karību šovu zem zvaigznēm!
Ekskursijā iekļauts: ¼ pudele Havana Club ruma (izturētu 3, 5 vai 7 gadus.) mazā pudelīte šampanieša Freixenet Cordon Negro, aukstās uzkodas.

Lielgabalu šāvienu ceremonija
Ceļojums uz pili „Del Morro” un uz cietoksni „La Kabanya”. Lielgabalu šāvienu ceremonijas izrāde 9 vakarā.

Brauciens pa Hemingveja vietām
Apstāšanās viesnīcā, kas atrodas uz ātrgaitas trases Havana – Pinar-del-Rio 120-tajā kilometrā. Apskates ekskursija pa pilsētu.
Tabakas fabrikas un ruma fabrikas, kurā ražo „Guiyabitos-del -pinar”, apmeklējums. Vinales ielejas un aizvēsturiskās sienas apmeklējums.

Ekskursija uz Playa del Este pludmali
Brīvais laiks Tararas pludmalē, pārģērbšanās kabīņu izmantošana, sagaidīšanas kokteilis.

Ekskursija uz Kayo Laro salu
Ceļojums ar lidmašīnu, sagaidīšanas kokteilis, brauciens ar laivu, zemūdens peldēšana ar masku koraļļu rifos, Kayo Iguana salas apmeklējums, pusdienas un brīvais laiks Playa Sirena pludmalē.

Huama
Ekskursija uz Sienaga-de-Sapata Matansasas provincē. Finka Kampesina muižas un krokodilu audzētavas apmeklējums, ceļojums ar kuģi līdz Guamai.
Pusdienas un brīvais laiks izklaides centrā Punta Perdites, kas atrodas Karību jūras krastos.
Atgriešanās Varadero vai Havannas viesnīcās.

Cukura ražošanas noslēpumi
Ekskursija gar piekrasti pa Havannas provinci līdz pat cukura rūpnīcai, kur Jūs iepazīstinās ar cukura iegūšanas no cukurniedrēm noslēpumiem. Fabrikas apmeklējums, sulas degustācija, kas iegūta no cukurniedrēm „guarapo”, rūpnīcas vēsturisko vietu apmeklēšana.
Brauciens ar XX gs.s. vilcienu. Cukurniedru plantāciju apmeklējums un niedru vākšanas ar rokām demonstrācija. Kreoliešu pusdienas.

Botāniskais dārzs
Botāniskā dārza bagātīgo augu kolekcijas apskate, Japānas dārza apmeklējums. Sagaidīšanas kokteilis.

Ekskursijas no Varadero

Koloniālā Havanna
Apstāšanās skatu laukumā uz Bakunaiagua tilta. Ekskursija pa seno Havannas daļu: - Katedrāles laukums, taverna „La Bodegita del Medio”, Ieroču laukums un citas ievērojamas vietas. Admiralitātes muzeja apmeklējums.
Pusdienas vietējā restorānā, vēsturiskajā kara parkā „Morro-Kabanya”. Havannas centra un mūsdienu pilsētas apskate: -senā Prezidenta Pils, Centrālais Parks, Nacionālais Kapitolijs, restorāns „El Floridita”, Revolūcijas laukums un Havannas universitāte. Atgriešanās Varadeiro viesnīcā.

Īpašā Havanna
Apstāšanās skatu laukumā uz Bakunaiagua tilta. Ekskursija pa seno Havannas daļu: -Katedrāles laukums, taverna „La Bodegita del Medio”, ieroču laukums un citas ievērojamas vietas. Admiralitātes muzeja apmeklējums.
Pusdienas vietējā restorānā, kas atrodas vēsturiskajā kara parkā „Morro-Kabanya”. Havannas centra un mūsdienu pilsētas apskate: senā Prezidenta Pils, Centrālais Parks, Nacionālais Kapitolijs, restorāns „El Floridita”, Revolūcijas laukums un Havannas universitāte. Iespēja pārģērbties. Vakariņas viesnīcā "Habana", "Topikana" šovs. ( Iekļauti 1/4 pudeles ruma, 1 Coca-Cola cilvēkam )

Guama - Indiāņu ciemats
Brauciens uz Sienaga-de-Sapata rajonu, ceļojums pa ezeru līdz atjaunotajam seno laiku indiāņu ciematiņam Alydea Taina. Krokodilu audzētavas apmeklējums.
Kreoliešu pusdienas un brauciens uz „Fiesta Kampesina”, lai iepazītos ar šīs zonas floru un faunu. Peldēšanās Karību jūrā.

Jūras piedzīvojumi "Saules kruīzs"
Ceļojums pa jūru no Marina Gaviota ostas ar ultramoderniem, Francijā ražotiem katamarāniem. „Kangreho” rančo apmeklēšana, kur Jūs sagaida peldēšanās ar delfīniem. Pastaiga līdz koraļļu rifiem, peldēšanās ar masku.
Pusdienas uz Kayo Blanco salas. Bezmaksas bārs un kubiešu kokteiļi uz katamarāna klāja. Brīvais laiks Kayo Blanco pludmalē, atgriešanās ostā un Varadero viesnīcā.

Tropesa un Trinidada ar helikopteri
Lidojums ( ilgst apmēram stundu ). Piezemēšanās kalnainā vietā Topes de Kolyantes. Ekskursija ar militāro kravas automobili. Pastaiga līdz ūdenskritumam, piedzīvojumi pie upes, peldēšanās.
Pusdienas un atgriešanās senajā pilsētā Trinidadā - muzejā zem klajas debess.

Safari ar džipu (Cubamar)
Jūs gaida neaizmirstami piedzīvojumi braucienā pa nogāzēm, takām, palmu audzēm un vietējiem ciematiņiem līdz pat Saturna alām.
Peldēšanās alā, bet vēlāk vietējā pludmalē Korallis.
Kreoliešu pusdienas un izbrauciens uz kuģa pa Kanimar upi. Izjāde ar zirgiem un buļļiem.
Atgriešanās Varadero viesnīcā.

Ceļojums pa džungļiem
Ekskursija piedzīvojumu meklētājiem. Izbrauciens ar ūdens kuteri pa mangroves audžu jūras koridoriem, ar pieturu mini-zooparkā, kur var redzēt krokodilus, bruņurupučus, kā arī eksotiskus putnus.

Kayo Largo sala
Pārlidojums ar lidmašīnu līdz Kayo Largo salai, kas atrodas Karību jūrā. Izbrauciens ar laivu, peldēšanās ar masku pie koraļļu rifiem, Kayo Iguana salas apmeklējums.
Pusdienas un brīvais laiks Playa Sirena pludmalē.

Matansas - Bellamar alas
Matansas (Kubas Atēnas) pilsētas apmeklējums. Pēc tam aplūkosiet Bellamar alu nepārspējamo skaistumu.
Jums tiks piedāvāts sagaidīšanas kokteilis.

Brauciens Kardenas - Varadero
Kardenas un Varadero pilsētu apmeklējums, brīvais laiks, iepirkšanās.

Ekskursija uz Trinidadu
Ceļojums ar lidmašīnu. Ekskursija pa pilsētu, kura atzīta par par cilvēces kultūras mantojumu, ievērojamu vietu un XVI – XIX gs. arhitektūras pieminekļu apskate. Podnieku muzeja, Keramikas fabrikas un Pilsētas muzeja apmeklējums.
Sagaidīšanas kokteilis Kančančarā. Pusdienas pilsētas restorānā.

HAVANA TOUR CITY TOUR
● Vēsturisks centrs. Ekskurisijas sākums var būt Elte Templete – neliela kapale, neoklasiskā stilā, uzcelta 1828. gadā, vietā kā uzskatīts tika dibināta pilsēta. 
Katru gadu 16. novembrī Havanā iedzīvotāji atzīmē, pirmās Mises gadadienu un pirmās San Cristobal domes de La Habana pilsētas izveidi. No šejienes jūsu ceļš vedīs caur ieroču laukumu (Plaza de Armas), Katedrāles laukumu (Plaza de la Catedral) un veco laukumu (Plaza Vieja), kuriem apkart grupējas lieliskas vecas ēkas un būvēs, kas savlaik bija pilsētas aizsargmūris.
José Martí Memoriāls. Šis svarīgais memoriāls piemiņas laukumā  ‘Square Jose Marti’ tika atvērts 1996. gadā, šeit tiek glabātas dažādas relikvijas, oriģināli priekšmeti, dokumenti un gravīras, kas saistītas ar dzīvi , Kubas revolūcijas apustuli. Tā augšpusē obelisks - betona, marmora tornis kura  augstums ir 138.5 m virs jūras līmeņa - ir augstākā novērošanas vieta galvaspilsēta.
Paseo del Prado. Kaut šis bulvāris nav pats  vecākais pilsētas bulvāris (pirms viņa tur bija vēl viens - Alameda de Paula), Paseo del Prado bija gadsimtiem svarīgākā artērija  Havanas centrā.

HAVANA - modināšanas Hemingway
● Slavenais amerikāņu rakstnieks Ernests Hemingvejs (Ernst Hemingway), dzimis ASV Ilinoisas štatā, nāk no Kubas. 1930. gadā, vienmēr apmetās Havanas viesnīcā «Ambos Mundos». 1939. gadā, rakstnieks pieņēma lēmumu apmesties uz salas, un tikai reti atstāt to. Uz muižu Finca Vigia  San Francisco de Paula rakstnieks pārcēlās viņa trešās sievas Martas dēļ, kurai apnika mainīt viesnīcas, un viņš negribēja atteikties no iecienītākajiem bāriem «Bodeguita del Medio» un «Floridita». Bet pārsteidzošā mājas  atrašanās vieta uz kalna, no kurienes varēja redzēt jūru, iedarbojas uz viņu nomierinoši, un atmosfēra grāmatas rakstīšanai bija daudz mierīgāka. Šeit tika radīts  romāns "Pāri upei koku paēnā", "Svētki kuri ir vienmer ar tevi" un citi.
Kubas galvaspilsētas apmeklējums, kurš ir iekļauts Havanas Republikā -  kura ir deklarēta Pasaules UNESCO mantojumā ar ekskursijām vēsturiskās ielās un  ar ievērības cienīgu Havanas viesmīlību, kura ir saistīta ar amerikāņu rakstnieka Ernests Hemingveja dzīvi un radošo darbību, piemēram,’ Villa La Vihia’ zveja,  ciems Kohimar, Hotel Ambos Mundos, Bodeguita del Medio, Floridita.
Ekskursija iekļauj cigāru fabrikas apmeklējumu. Brīvais laiks -  suvenīru iegādāšanas un pusdienas. Ekskursija pa koloniālo un mūsdienu Havanu.

orange car on asphalt roadJEEP SAFARI Yumuri
●Tiem, kam patīk neparasti ceļojumi, vispiemērotēkā būtu eksursija ar džipu ar 150 km ātrumu pa  kalnu un meža ceļiem, karjeros, palmu audzēs!
Nepalaidiet garām unikālu iespēju braukt ar brīze pa Kubas neceļiem. Jūs iegūsiet neaizmirstamas emocijas no  skaistajām ainavām un  Kubas salām. Jūs varēsiet nodarboties ar  snorkelēšanu pludmalē ‘Playa Coral Beach’ , apmeklējiet Saturna alu,  Jūs ieraudzīsiet arī Matanzas pilsētu, kuru sauc arī par „ Tiltu pilsētu” brauksiet pa Yumuri ieleju, kurā jūs gaidīs tradicionālas  Kubas pusdienas.  30 minūšu laivu braucienā pa Canimar upi jūs izbaudīsiet šīs  vietas dabas skaistumu .

TOUR - Vinales
● Maršruts ir īpaši pievilcīgs tiem, kuri vēlas iepazīties ar bagātu Kubas dabu, Pinar del Rio, kas atrodas galējos rietumos no salas, ir ekskluzīvas priekšrocības: divi biosfēras rezervāti  - Sierra del Rosario un pussalu Guanaakabibes, kuri atrodas tās teritorijā, ir iekļauti UNESCO mantojumā.
Šauro un garo daļu no Kubas, kura pirmo reizi parādījās ģeogrāfiskajās kartēs ar nosaukumu ‘Nueva Filipinas’ , daudzi uzskata par Kubas dabas katedrāli  un uzskata, kā slaveno Valley Vinales, kura ir Pasaules UNESCO kultūras mantojums, kultūras ainava, kuru radījusi cilvēce, un, ka šajā reģionā, aug pasaules labāka melnā tabaka.
Nacionālais Parks "Vinales Valley". Iegūlusies  Sierra de los Organos kalnos, kurā ir izvietotas visinteresantākās Kubas ielejas , šī ieleja  ir ievērojama ar saviem kalniem un plakanajām virsotnēm "Mogote" , bet šeit, ir tādas interesantas vietas, kā  Palenque de los Simarrones (nometne kurā slēpas vergi), Indijas ala, Lielā ala "Santo Tomas", ārstnieciskie avoti, "San Vicente" un milzīga aizvēsturiska freska, kura izveidota kā  siena  (Mogote).
Lielgabalu šaviena ceremonija
● Lielgabalu āāvienu ceremonija, kas notiek katru vakaru pulkstens deviņos cietoksnī ‘San Carlos de la Cabana’. Koloniālajā laikmetā lielgabala šāviens kalpoja kā signāls slēgt pilsētas vārtus un ķēdes ieversnai starp forts El Morro un La Punta cietokšniem, lai bloķētu kuģu ieeju līcī. Mūsdienas šo tradīciju atzīme kā sakumu jautrai Havanas naktij.

HAVANA CIGĀRU fabrika
● Dibināta 1515.gadā Conquistador Diego Velázquez.  Havana - tā ir viena no senākajām un skaistākajām Jaunās pasaules pilsētām , kura savās robežās apvieno nacionālos pieminekļus, izcilas ekas, no Spāņu valdīšanas laikiem un mūsdienu arhitektūru jaunajos rajonos, kuri ir izveidoti piekrastē.
Rajoni, kas ir uzbūveti piekrastē.
Pašus spilgtākos mirkļus jūs iegusiet apmeklējot veco Havanu, slaveno komoniālās apbūves rajonu. Vecā Havana,  šī ir vieta ar 400 gadu vecu vēsturi, projektēta 17.gs vācā laukuma Major vietā - tas bija centrs reliģiozai, administratīvai un kara dzīvei no 18. -19. gs. De Armas bija iemīļota vieta bāgātu cilvēku pastaigai . Laukuma centrā atrodas piemeneklis Karlosam Manuelo de Sespendendasam. Laukuma rietumu daļā atrodas kapteiņa ģenerāļa māja, brīnišķīgs koloniālas arhitektūras paraugs. Pastaigājoties pa šaurajām Havanas ielām, Jūs nokļūsiet Katetdrāles laukumā. Šis laukums ir ievērojams ar Svētā Kristofora fasādi, kura ir uzcelta 1788. gadā kā vecās Havanas simbols. Tāpat jūs varēsiet redzēt slaveno Havanas cigāru fabriku ‘Partagas’ (1845). Viesnīcas Inglaterra u Saratoga, Gomeza kvartālu un Bacardi māju.

GUAMA- INDIEŠU CIEMATS
Braucot no Varadero garām pilsētām Santa Marta un Kardinasa pa galveno Kubas ceļu Ocho Vias (8 ceļi),  garām banānu plantācijām Jūs nokļūsiet upes krastā, kur Jūs sagaida brauciens ar motorlaivām pa mežonīgu purvu un pa Antiguano upi līdz pašai upes rašanās vietai. Upes rašanas vieta atrodas pazemē 76 m dziļumā. Pēc šī neaizmirstamā piedzīvojuma jus nokļūsiet svētkos nelielā zemnieku saimniecībā Fiesta Campesina. Vienlaicīgi varēsiet vērot vietējo faunu. Tālāk ceļš ved uz pussalu Zapata, rezervātu zonu, kur mitinās 160 sugas putnu, 31 suga reptiļu, 12 veidu zīdītāji, un bezgalīgs skaits zivju un kukaiņu. Jūs varēsiet peldēt ar masku un trubu garām koraļļu rifam un iepazīties ar bagāto Karību jūras zemūdens pasauli. Goama – Indiešu ciems kuŗš atrodas Senega de Sapata nacionālajā parkā. Parks ir slavens ar krokodīlu fermu kurā var nogaršot ceptu aligātoru gaļu un iegādaties izstrādājumus no krokodīļa ādas.  Dārgumu ezara apmeklējums uz kura atrodas 12 salas un  kura centrā atrodas seno Indiānu ciems Guama, atjaunots līdz sīkakajam detaļām. 

TRINIRĀDE+TOPESA NAKŠŅOSANA
Brokastis viesnīcā. Ekskursija ar nakšņošanu ‘Topes de Koljantes’ . Ekskursija pa pilsētu Sienfuegos ar nelielu apstāšanos centrālajā parkā. Pusdienas resturāna ‘L Kubano’. Ekskursija pa pilsētu ‘ Santisima Trinidat de Kuba’ -  iekļauta UNESCO sarakstā kā cilveces sasniegums, atrodas pirmo 7 pilsetu skaitā, kuras apguvis spāņu konkistadors Diego Veskales. Trimidada koloniāla pilsēta saglabājusies līdz mūsdienām, neoklasiskās un Baroka stila ēkas un ielas, kurās elpo tradīcijas un leģendas. Tuvuma ir jūra un kalni. Šī ir tipiska Spāņu pilsēta ar katoļu baznīcam, daudzām pilīm,  tiltiem, kuri ļoti labi saglabājušies līdz mūsdienām. Apmešanās viesnīcā ‘Los Elečus Topes de Koliantes’ (800 m virs jūras līmeņa). Vakariņas un brīvais vakars. Otrā diena- Brokastis, ekskursija ar kravas mašīnu uz Guanaraja rezervātu. Ekskursija kalnu ciematā Kuarto Vientos. Brauciens ar mašīnu līdz ezeram Čarko Asul un pastaiga līdz ūdenskritumam El Rosno, Jūs šķērsosiet upi un izpeldēsieties ūdenskritumā El Venado. Pusdienas resturānā ‘Kasa de la Galega’, atpūta. Tabakas fabrikas apmeklējums. Atpakaļ ceļā Ernesto Če Gevares pilsētā ‘Santa Klara’, atgriešanās Varadero. 

 

 

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home