Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Hevīza ezers lotosu ziedos

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Ungārija   »   Hevīza ezers lotosu ziedos

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē.

2. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Mūsu ceļš ved līdz Hevīza ezeram. Hevīza ezers – pats siltākais minerālā ūdens ezers Eiropā. Lieluma ziņā otrais pasaulē, tūlīt aiz Taravera ezera Jaunzēlandē. Ezers pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Atpūta un relaksācija Hevīza ezerā. Kā paši ungāri atzīst, ezers ir ne vien liels un silts, bet arī brīnumskaists. Turklāt tā ūdeņi ir dziedējoši un ļaudis gadsimtiem ilgi turp devušies ārstēt kā miesu, tā garu. Pelde tirkīzzilajā ūdenī, ir interesants piedzīvojums un ļoti patīkama atpūta. Jāpiebilst, ka siltā ūdens dēļ, ezerā gandrīz nemaz nav augu vai zivju, tādēļ ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs. Ārstnieciskais efekts, dabas skaistums un kopējā nomierinošā atmosfēra – pilnvērtīga atpūta ķermenim un dvēselei. Nakts viesnīcā Hevīzas apkaimē.
 
3. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Hevīza ezeru un Zagrebu (par papildus samaksu 40 € ).
Pelde, relaksācija un atpūta vulkaniskajā Hevīza ezera ūdenī (līdz 12:00).
Tālāk mūsu ceļš ved uz Zagrebu. Ekskursija ar vietējo gidu. Svētā Stepana Katedrāle- ar XIII gs freskām, Zagrebas simbols-Sv.Marka baznīca ar daudzkrāsainu dakstiņu mozaīkas jumtu, vecās pilsētas centrs un Lotrščaka skatu tornis, no kura paveras neaprakstāms skats uz pilsētu, pilsētas vārti un bana Josifa Jelačiča laukums. Brīvajā laikā iesakām nobaudīt horvātu nacionālo virtuvi-čevapčičus, kobasicu vai friteli, apmeklēt Štrossmaiera galeriju,kur apskatāmi El Greko,Goijas u.c. slavenu mākslinieku darbi, kā arī izstaigāt vienu no labākajām mākslas galerijām Eiropā-Mimras muzeju. Pilsētā ir daudz skaistu parku. Viens no lielākajiem ir Maksimirs, kura platība 18 ha, bet paši parka pirmsākumi meklējami 18.gs. Šeit arī brīnišķīgs Zooparks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Hevīzas apkaimē.
 
4. diena
Brokastis. Tihaņas pussala (par papildus samaksu 30 € ), kas sadala Balatonu divās daļās. Benediktiešu mūku abatija, kolorītās zvejnieku mājiņas, muzeji, suvenīru veikaliņi, apbrīnojams skats uz Balatonu, kā arī Tihaņas pussalas neparastais klusums atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu. Pagājušā gadsimta sākumā Balatona piekraste bija populāra kā ārstnieciskais kūrorts, un, galvenokārt, nevis, lai ārstētu kādas atsevišķas saslimšanas, bet vispārējai garīgai rehabilitācijai no civilizācijas nogurušajam cilvēkam. Balatons – lielākais ezers Viduseiropā, savukārt, Balatona ūdenim ir ārstniecisks efekts. Tas palīdz pret anēmiju un nogurumu, bet kopā ar sauli tas dod par 150 % lielāku iedegumu. “Bruņinieku turnīrs” – nacionālās vakariņas. Vakariņas nacionālā stilā, ar daudz vīna, gulaša zupu un bruņinieku turnīru – maģāru zirgu priekšnesums… Nakts viesnīcā Hevīzas apkaimē.
 
5. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Kestheju un Tapolcu (par papildus samaksu 30 € ). Ekskursija ar vietējo gidu. Kestheja – pati senākā reģiona pilsēta Balatona Sudraba krastā. Neo-baroka stilā celtā grāfu Fešteteči pils un pils parks,kā arī apskates vērtais Ungārijas Parlamenta makets,kas veidots no 5 miljoniem gliemežvāku un Balatona Sudraba krasta pludmale. Piedāvājam apmeklēt Kadiljaku muzeju un Eiropā senāko etnogrāfisko Leļļu muzeju. Tapolca. Tavarsbarlang-unikāla 400 m gara pazemes ala un brauciens mazās laiviņās (max 3 personas) pa pazemes upi, pilsētas centrs un seno romiešu mākslīgi veidotais Malima ezers, Eiropā senākās ūdensdzirnavas, baroka stilā celtā Svētā aka, bronzas skulptūra Mazā princese. Nakts viesnīcā Hevīzas apkaimē.
 
6. diena
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Šekešfehervarai. Mūžīgās mīlestības simbols – Bori pils. No pils torņa augstumiem Jūsu priekšā pavērsies lieliskā Šekešvehervaras apkārtnes ainava. Staigājot pa pili, Jūs visapkārt sajutīsiet uzticības, skaidrības un mīlestības atmosfēru. Tā ir vieta, kur pazūd laiks un Jūs nokļūstat pasakā, pasakā par mīlestību.Tālāk ceļš mūs ved līdz Slovākijas Velky Meder geotermālajiem ūdeņiem. No 1500m dziļuma 57-72*C karsti, atdzesēti mūsu relaksācijai… tam piemīt arī kosmētisks efekts. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā.
 
7. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • brauciens ar Tūrisma klases autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • nakšņošana viesnīcās
 • brokastis
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 100 € . IZDEVĪGI iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 € , bērniem līdz 14 g. 65 € .
 
Papildus:
 • piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 185 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā - 195 €
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • medicīniskā apdrošināšana
 • izbraukuma ekskursija "Neliels ieskats horvātu zemē" - 40 €
 • izbraukuma ekskursija uz Tihaņas pussalu - 30 €
 • izbraukuma ekskursija "Greznība un pazemes noslēpumi" - 30 €
 • Tavarbarlang ala un brauciens ar laiviņu - 3500 HUF
 • Hevīza ezers - 4500 HUF
 • Bruņinieku turnīrs, vakariņas - 35 €
 • Velky Meder - 15 €
 • Kesthejas pils - 3600 HUF
 • Bori pils - 2500 HUF
 • pilsētu nodokļi (city tax)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home